Головна / Гороскоп / Собака, китайський гороскоп

Собака, китайський гороскоп

Характеристики та опис знака Собаки:
Роки: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030

Стародавні китайці шанобливо ставилися до собак. Вважалося, що ці тварини могли виганяти демонів, знаходити і віддавати людям просо, рис. У міфології згадуються собака-прабатько, люди, що мають собачі голови. Ця тварина уособлює відданість, вірність, а якщо воно приходило в чиєсь житло, то там обов’язково поселяться щастя і процвітання. Існуюча в китайській міфології Червона Небесна Собака співвідноситься з чоловічим началом (Ян) і виступає помічником в справі позбавлення від злих духів. Але коли настає ніч, вона асоціюється вже з жіночим началом Інь, згадується в зв’язці з затемненнями, метеоритними дощами і уособлює катастрофи, руйнування. У цій іпостасі собака, перетворюючись на шалену, кидається на Сонце чи Місяць і кусає їх. У Японії все трохи простіше: там тварина наділене місією служити вірним стражем.

Китайський гороскоп про Собаку

Люди, що народилися в рік Собаки, з’явилися на світ під знаком турботи і відданості. Його представники завжди на сторожі, не втрачають пильності, не витрачають часу на відпочинок. Собак обурює несправедливість, вони дуже чесні, завжди грають у відкриту, що не ховаючи своїх намірів. Допомагаючи тим, кому це потрібно, вони знімуть з себе останню сорочку, причому протягнуть руку допомоги першими. Здатні вони і дати добру пораду, але не будуть, що називається, лізти в очі, а почекають, поки їх про це попросять.

В цілому люди, що народилися в ці роки, доброзичливі, але вельми прямолінійні і можуть бути вельми впертими. Водночас думку співрозмовника вони неодмінно вислухають і прагнуть у своїх судженнях бути максимально об’єктивними.

Собака, китайський гороскопСобаки недолюблюють скупчення людей, великі компанії. Цим не надто товариським людям більше подобається спокійна, камерна обстановка. Однак, опинившись у суспільстві, Собака покаже себе чудовим співрозмовником, розповість масу анекдотів і смішних випадків. Виключне чуття допомагає дуже швидко розуміти, з ким їй доводиться мати справу. Є у Собаки чимало друзів, і вона відносно їх проявляє щиру, глибоку відданість. Але життя пліч-о-пліч з нею не можна назвати простою. Її вимоги до оточуючих надзвичайно високі, вона періодично буває вельми цинічною і піддана частій зміні настрою.

Зате Собака не зрадить і обов’язково збереже всі секрети, які їй довірять близькі. Втім, сповідей вона недолюблює і сама не стане нікому розкривати свою душу. Представників цього знаку відрізняє крайнє впертість, але при цьому вони чітко розуміють свої цілі. Їм властиво спеціалізуватися в якійсь одній, і досить вузькою, сфері. Матеріальне благополуччя не є для них важливою життєвою метою, накопительство їх не цікавить.

Якщо говорити в цілому, то Собак відрізняє дбайливість, відданість, перебування в постійному неспокої і напрузі: адже їм треба не пропустити випадок черговий кричущої несправедливості. Потрапивши в подібну ситуацію, вони будуть намагатися виправити її і не заспокояться доти, поки не доб’ються своєї мети. Представники цього знака вміють слухати інших, володіють глибоким розумом, скромністю. Багато хто з них схильні дивитися на життя з песимізмом і не чекати від неї нічого доброго. У рік Собаки з’являлися на світ люди мистецтва (Елвіс Преслі, Бріджит Бардо, Софі Лорен, Чарльз Бронсон, Майкл Джексон, Мадонна), політики (Карл Густав, Герберт Гувер, Уїнстон Черчілль), кутюр’є (П’єр Карден), філософи та письменники (Вольтер , Віктор Гюго).

Є такі різновиди Собаки:

Металева Собака (1910, 1970, 2030)
Металевим Собакам притаманні прямолінійність, самовпевненість. Люди цього знаку беруть до уваги виключно власну думку, приймаються за що б то не було з рішучістю і сміливістю. Завзятість дозволяє їм присвячувати себе обраній справі або цілі цілком і повністю. Собакам цього різновиду знака властиво проявляти іноді занадто велику серйозність. Коли справи пішли не так, як хотіла Собака, вона відразу ж відчує роздратування. Коло інтересів народженого в такий рік людини не відрізняється широтою. Їх відданість близьким не знає кордонів.
Металеві Собаки повинні прагнути до більшої відкритості, комунікабельності, намагатися бути більш спокійними.

Водяна Собака (1922, 1982, 2042)
Водяна Собака товариська, у неї добре виходить знаходити спільну мову з людьми і знаходити собі однодумців і друзів. У той же час це досить недисципліновані, безтурботні люди, які не надто стежать за своїми витратами. Особливу щедрість люди цього знака виявляють щодо членів своєї сім’ї та друзів: їм вони ніколи ні в чому не відмовляють.
Представники цього знака повинні стати більш серйозними і пам’ятати, що у їх щедрості мають бути якісь рамки, інакше їх наздожене бідність.

Дерев’яна Собака (1934, 1994, 2054)
Народжені в рік Дерев’яною Собаки люди незмінно справляють на оточуючих дуже сприятливе враження і користуються великою популярністю. Сприяє цьому розвинуте почуття гумору. Вони є працьовитими, порядними співробітниками, яким більше подобається працювати в колективі: у порівнянні з побратимами вони менш незалежні. До життя своїх близьких Собаки небайдужі і беруть у ній активну участь.
Їм дуже подобаються предмети мистецтва, і тому багато Дерев’яні Собаки є колекціонерами антикваріату, картин, марок, монет. Представники цього різновиду знака – приємні і милі люди, з якими приємно спілкуватися.

Вогняна Собака (1946, 2006, 2066)
Товариськість, жвавість характеру дозволяє Вогненним Собакам дивно легко здобувати друзів. На робочому місці вони трудяться старанно і чесно, активно беруть участь в різного роду громадських заходах. Люди, що народилися в ці роки, з легкістю приймають прогресивні ідеї, мають виражені здібностями до дослідницької діяльності. Вони можуть домогтися успіху в тих справах, де багато потерплять фіаско.
Вогненної Собаці слід боротися з власним впертістю. Позбавлення від цього недоліку допомогло б їй досягти в житті набагато більшого.

Земляна Собака (1958, 2018)
Люди, що народилися в рік Собаки, в більшості своїй мають яскраву, неординарну зовнішність. Вони проникливі, талановиті, прекрасно знають те, чим займаються, і можуть підкорювати професійні вершини. Земляним Собакам властиві врівноваженість, стриманість. Переконливість допомагає представникам цього знаку, без праці досягати поставлених цілей.
Добрі і великодушні, вони неодмінно прийдуть на допомогу тим, хто буде в цьому потребу. У колі друзів і колег Земляні Собаки користуються величезною популярністю.

Китайський знак Собака: любов і шлюб

Особисте життя, любовні відносини є для Собак тією сферою, в якій їм завжди буде припадати досить складно. Справа в тому, що люди, народжені в ці роки, весь час про все турбуються. І все ж подружжя здатне їх хоча б трохи заспокоїти і привести в стан душевної рівноваги.

Своїм другим половинкам Собаки надзвичайно віддані. Вони дуже люблять своїх дітей, піклуються про них, без праці знаходять спільну мову.

Собака-жінка
Це дуже красиві люди. Нерідко вони справляють враження замкнутих, однак при ближчому знайомстві навколишні повністю змінюють свою думку. Жінки-Собаки дуже розумні, дбайливі, честолюбні. Коли події розвиваються всупереч очікуваному, вони стають нетерплячими. У людей цього знаку дуже виражено почуття справедливості, причому у жіночої статі – особливо. Чужі нещастя змушують їх страждати, причому їх чіпає все – від розбитої коліна до війни в чужій країні.
Вибравши ідеального, в її уявленні, дружина, Собака протягом всього сімейного життя буде з ним чесної, відкритої й вірною. У неї виходить і багато працювати, і зробити так, що будинок завжди буде в порядку.

Собака-чоловік
В натурі людей цього знака чітко виражено переважне інтелектуальний початок, завдяки чому вони можуть відбутися як успішні керівники. Вони не сильно цікавляться грошима, цілком можуть без проблем обійтися без матеріального комфорту. Водночас Собаки завжди знають, що при будь-якому розкладі їм вдасться заробити кошти для існування, і дійсно ніколи не бідують.
Для Собаки має величезне значення поставлена ​​перед нею мету – найчастіше дуже ідеалістично, а тому важкодосяжна. Проте навіть її досягнення не приносить Собаці щастя. У період, коли стара мрія збулася, а нова ще не придумали, чоловіки цього знаку можуть вдаватися до смутку.
Для сильної статі цього знаку є свій рецепт щастя: у свої життєві пріоритети чоловіки повинні включити свою сім’ю, а також все з нею пов’язане. Ось тоді всі їх старання будуть оцінені по заслугах, а адже моральна підтримка має для них величезне значення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>