Головна / Гороскоп / Скорпіон знак зодіаку Характеристика

Скорпіон знак зодіаку Характеристика

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

Знак Зодіаку Скорпіон

Скорпіон – восьмий знак Зодіаку . Його символ в різні епохи по- різному розумівся і зображувався головним чином як скорпіон , аспид , змія . У нашу епоху цей символ зображується як скорпіон : лапи і хвіст , в якому знаходиться жало. Скорпіон – знак Води , фіксований . Управитель знака Зодіаку Скорпіон – Плутон. Екзальтація Урана . Вигнання Венери. Падіння Місяця.

Знак Зодіаку Скорпіон весь час прагне до самовдосконалення , розвиваючи в життєвій боротьбі свою волю , винахідливість , витривалість і стійкість . Скорпіонів можна порівняти з бігунами на довгі дистанції. Зовні вони зазвичай серйозні і мовчазні, внутрішньо – емоційні й пристрасні. Це найбільш потайний знак Зодіаку .

Скорпіони мають магнетизмом , привабливістю , інтуїцією , здатні бачити те , чого не бачать оточуючі. Вони вкрай чутливі , загострено сприймають всі нюанси почуттів і настроїв оточуючих і своїх власних. Скорпіони дуже ранимі , образливі, ніколи нічого не забувають і все враховують у подальших стосунках з людьми. Вони досить жорсткі і рішучі в своїх судженнях і висловлюваннях , гострі на язик і схильні до іронії. У гніві вони небезпечні , мстиві і часом нещадні. Однак Скорпіон ніколи не нападає першим , а тільки відповідає ударом на удар , хоча часто і перевищує межі необхідної оборони .

Знак Скорпіон не демонструють свою силу – він краще триматися в тіні , але в потрібний момент може мобілізувати енергію і домогтися свого. Скорпіонам багато дано від народження , але наскільки вдало вони зможуть застосувати ці якості , залежить від рівня розвитку самосвідомості – а це плід виключно власних зусиль.

У професійній діяльності Скорпіони віддають перевагу тим сферам діяльності , в яких важливі індивідуальні незалежні зусилля , прийняття на себе відповідальності і рішучі дії. Багато Скорпіони реалізують пристрасть до гострих відчуттів , займаючись екстремальними видами спорту , або діяльністю, пов’язаною з ризиком ( рятувальники , пожежні , хірурги ) .

Інтерес до всього таємного , незвіданого і позамежного дозволяє Скорпіонам з успіхом займатися наукою , криміналістикою і шпигунством . Тонка чутливість , глибоке сприйняття найскладніших відтінків почуттів , переживань , вміння розплутувати хитросплетіння думок дають можливість домогтися успіху в галузі психології , а також сприяють занять літературою і мистецтвом , допомагаючи створювати незвичайні витвори , нові форми , авангардні напрямки .

Екзальтірует в цьому знаку Уран робить дії Скорпіона непередбачуваними. Знак Зодіаку Скорпіон дуже добре вміє приховувати свої думки і емоції , а тому його вчинки можуть бути повною несподіванкою для оточуючих.

Місяць у знаку Скорпіона знаходиться в падінні , тому він нестримно прагне до володіння об’єктом своєї любові , дуже ревнивий і не виносить суперників. Скорпіони злопам’ятні і швидше за все помстяться кривднику.

Через вигнання Венери Скорпіони дуже ранимі , тому з ними слід поводитися обережно , образити їх дуже легко. Це відбувається тому , що у Скорпіонів чорно- біле сприйняття світу , все, що відбувається ділиться на погане і хороше. Півтонів Скорпіони не визнають , люблять і ненавидять всім серцем , здатні пожертвувати всім заради кохання.

У любові Скорпіони жагучі, ревниві , вимогливі і наполегливі. Любов – це їх стихія , вони цілком віддаються пристрасті , яка , однак , не виключає і тонких піднесених переживань , а часом і надмірної ніжності. Для того , щоб шлюб був вдалим , Скорпіонам потрібно навчитися приборкувати свої ревнощі і деспотичность .

Сильні сторони характеру знака Скорпіон: енергія , завзятість , цілеспрямованість , вміння досягати неможливого , сексуальність. Можливі недоліки : нетерпимість , образливість , мстивість , ревнощі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>