Головна / Гадання / Сімка Жезлів: значення карти Таро

Сімка Жезлів: значення карти Таро

Сімка Жезлів: значення карти Таро

Сімка Жезлів

Сімка Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Сімка Жезлів – Аркан неоднозначний.

Він несе в собі ризик, боротьбу, деякі обмеження, спрямовані, проте, на досягнення поставленої мети і, отже, на творення.

Ця карта символізує мобілізацію зусиль і готовність домагатися успіху самостійно, поодинці.

Крім цього, Сімка Жезлів може вказувати на необхідність змін і корекції існуючої ситуації.

Втім, хоча всі процеси, що характеризують цю карту, і складні і непередбачувані, зате важливі і в більшості випадків дуже перспективні.

А ще дуже цікаві деякі комбінації Сімки Жезлов з іншими Арканами.

Наприклад, поряд з Магом цей Аркан означає вміння маневрувати між проблемами і труднощами, з іерофантов – готовність захищати свої життєві цінності та ідеали, а зі Справедливістю – безкомпромісність у питаннях справедливості.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді цю карту слід трактувати як недолік мужності, як втрату хороших можливостей, а ще – як відхід у тінь замість того, щоб боротися і добиватися свого.

Або як небажання чути партнерів, друзів, авторитетні джерела і відмова від запропонованої допомоги.

Крім того, разом з Імператором перевернута Сімка Жезлів символізує невміння або небажання відстоювати вже досягнуте, з відлюдником – неможливість ні у кого знайти підтримку і допомогу, з Місяцем – топтання на місці через чиїсь прихованих інтриг і дій нишком.

Любов і відносини Пряме положення Для особистого життя Сімка Жезлів – це успішний вихід з критичної ситуації;

пожвавлення відносин, які, здавалося б, вже вичерпали себе;

несподіваний вчинок, здатний врятувати союз двох людей.

При цьому, в якості способу поведінки рекомендується чесність, сміливість, наполегливість.

У розкладах на відносини завжди звертайте увагу на комбінацію «Сімка Жезлів – Суд», яка підказує не шукав поради у сторонніх, а діяти на власний розсуд, а також на поєднання «Сімка Жезлів – Зірка» – обнадійливе, що у людини все вийде, нехай навіть ситуація дуже складна і неоднозначна.

Перевернуте положення У перевернутому положенні ця карта вказує на серйозні зіткнення з близькими, а також на триваючі конфронтації з коханим (особливо в комбінації з Закоханими).

Перевернута Сімка Жезлів говорить про розгубленість, хаосі в думках і відносинах (у тому числі, з Блазнем), браку рішучості розставити, нарешті, певні акценти і з’ясувати стосунки.

А якщо така Сімка випадає з Вежею, то це означає, що людина на вірному шляху до руйнування свого союзу з коханим.

Кар’єра Пряме положення Для кар’єри Сімка Жезлів позначає, по-перше, рішучість і готовність вирішувати непрості завдання навіть поодинці, по-друге, ділову пропозицію, яке вимагатиме великих зусиль і виявиться зв’язаним зі складнощами, і, по-третє, необхідність у наполегливому відстоюванні своїх планів (проектів, способів вирішення завдання і т.д.) У парі з Колісницею цей Аркан свідчить про успішне кар’єрному просуванні, хоч і пов’язаному з труднощами, а з Колесом Фортуни – про те, що людині належить критична ситуація, коли відповідальність доведеться взяти на себе.

Перевернуте положення Сімка Жезлів в перевернутому положенні – це для кар’єри проблеми і невдачі, звинувачувати за які в основному слід тільки себе.

Нездатність організувати роботу колективу і власне робочий час, неготовність відстоювати свою правоту – ось про що говорить ця перевернута Сімка.

І підштовхує ворожбитів до необхідності зробити правильні висновки.

Крім цього, саме перевернута Сімка Жезлів в комбінації з повішеними символізує безуспішність спроб і сумніви такого плану: а чи не кинути все і не пошукати інше рішення?

Разом же з Дияволом такий Аркан явно вказує на застосування нечесних методів боротьби.

Рада карти Таро Загроза вашому успіху велика.

Проблеми можуть виникати несподівано і, що називається, на рівному місці, а щось значиме може, навпаки, на перевірку виявитися справжньою дрібницею.

Тут потрібно бути готовим діяти рішуче, швидко, не розраховуючи особливо на сторонню допомогу, а сподіваючись лише на власні сили.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>