Головна / Гадання / Сімка Мечів: значення карти Таро

Сімка Мечів: значення карти Таро

Сімка Мечів: значення карти Таро

Сімка Мечів

Сімка Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Сімка Мечів – Аркан непростою.

Маючи в цілому негативне забарвлення, він виявляється зазвичай дуже корисним, оскільки здатний дати слушні вказівки та рекомендації.

Загальні трактування Сімки Мечів – це, по-перше, малодушність і боягузтво, по-друге, шахрайство, по-третє, самообман, і по-четверте, різного роду перепони.

Ця карта описує ситуації, при яких для досягнення успіху бажано діяти «в обхід», без натиску.

Якщо в розкладі випала Сімка Мечів, значить, гадающему не варто йти на конфлікт, явно демонструвати свою силу або перевагу.

Така карта вчить, що іноді непогано б і збрехати;

що далеко не завжди наміри людські бувають слушними і цього не потрібно соромитися;

що бажано вміти підлаштовуватися під обставини.

Крім того, разом з Десяткою Жезлов Сімка Мечів говорить про те, що все-таки доведеться взяти на себе неприємні зобов’язання, яких дуже хотілося б уникнути.

А з Магом цей Аркан вказує на те, що хитрість і дипломатичність – саме те, що потрібно для досягнення успіху.

Перевернуте положення Перевернута Сімка Мечів свідчить про надмірну самовпевненість, про перешкоди, причиною яких можуть бути плітки, брехня, сумнівні поради.

З іншого боку, така карта показує, що людина виявився залученим в чиїсь безсторонні таємниці чи з’ясування стосунків.

А ще Сімка Мечів в перевернутому вигляді іноді демонструє, що на справи ворожбитів неявно, але відчутно впливає якийсь недоброзичливець.

Варто взяти на замітку і інші значення такого Аркана: зайву, в основному невиправдану обережність;

нестабільність нинішньої ситуації;

відчуття слабкості і навіть безпорадності.

Якщо з перевернутою Сімкою Мечів випав Повішений, значить, людина абсолютно не готовий йти на жертви і відчуває при одній думці про це гострий дискомфорт;

якщо парою виявилася Сила – то це символізує удавання;

якщо Колесо Фортуни – значить, людина зробить все для того, щоб вийти з гри.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Сімка Мечів позначає лицемірство партнерів, нечесність, приховані проблеми, які люди ховають під фальшивим, показним благополуччям.

Цей Аркан вказує на непостійність, на полігамність одного з партнерів, а іноді – навіть на підступність.

Інша сторона «медалі» для Сімки Мечів – приховування почуттів (особливо, з жрицею).

Тобто така карта може випасти для ситуації, коли людина не хоче або не може демонструвати свої почуття.

Причиною цього може стати його закомплексованість, а ще вірніше – які-небудь корисливі мотиви.

Тобто, людина, наприклад, намагається закохати в себе «вигідну» жінку (чоловіка) або, скажімо, потрібної людини з метою вивідування у нього корисної інформації.

У комбінації з Імператрицею Сімка Мечів повинна трактуватися як зневага до своїх батьківських обов’язків, а з Імператором – навпроти, як невиконання синівської (дочірнього) боргу.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Сімка Мечів символізує схильність чужому впливу і, відповідно, сліпе слідування чиїхось порад, занадто емоційне ставлення до закидів і критики з боку партнера.

Інший варіант трактування такої карти – пасивність і небажання прикладати багато зусиль для того, щоб домагатися коханої людини.

Досить поширеним тлумаченням перевернутої Сімки Мечів є наклеп, здатна зруйнувати розвиток відносин і ведуча до деструктивних емоціям і погіршення відносин.

У парі з іерофантов перевернута Сімка Мечів втрачає багато властивого їй негативу і вказує на те, що підставою проблем у відносинах точно не є непорядність чи аморальність.

Якщо ж такий Аркан випав разом з Колісницею, то це означає, що людина будь-якими шляхами намагається піти від конфлікту і створює собі таким чином суттєві проблеми.

Кар’єра Пряме положення Якщо в розкладі на професійну діяльність випала Сімка Мечів, значить, гадающий повинен занепокоїтися: чесні чи партнери по бізнесу, чи все так просто і ясно в робочих обов’язках, як це декларує роботодавець, і т.д.

Справа в тому, що цей Аркан свідчить про обман, про перешкоди, про темні справи та інших аж ніяк не сприяють розвитку кар’єри чи бізнесу моментах.

Втім, далеко не завжди Сімка Мечів – це тільки деструктивні аспекти професійної сфери.

У деяких випадках вона позначає труднощі, пов’язані з деякою непродуманістю планів або об’єктивними перешкодами на шляху до мети.

Однак, якщо у людини дістане сили волі, особистих достоїнств і помічників, то успіх може бути досягнутий.

Про те, яку саме інформацію несе в собі ця карта, можуть підказати навколишні її Аркан.

Так, у поєднанні зі Справедливістю вона символізує проблеми з законністю, які, однак, цілком переборні;

зі Смертю її слід сприймати як рада діяти тільки випробуваними методами і засобами;

з помірним – як рекомендацію в неоднозначних ситуаціях не лізти «на рожен», а йти на компроміс.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Сімка Мечів може бути витлумачена як недолік засобів і можливостей для доведення розпочатого до логічного завершення.

Або як нестабільність в кар’єрі, пов’язана з підступами недоброзичливців (особливо це вірно в поєднанні з відлюдником) або з власною невпевненістю в успіху і відповідних пораженських діях.

Крім іншого, перевернута Сімка Мечів може описувати ситуацію, коли людина відступає вже на півдорозі від мети, бо надто добре бачить, знає, відчуває ймовірні труднощі і перешкоди і починає вважати свою справу безнадійною.

Найцікавішими є комбінації перевернутої Сімки Мечів з Сонцем (трактується як недолік дипломатії та комунікабельності), із Судом (безкарність), з Вежею (хитрість, яка виявиться згубною для самого ворожбитів).

Рада карти Таро Не забувайте, що благополуччя нерідко виявляється лише уявною видимістю.

А крім цього, що благими намірами, як відомо, вистелена дорога в пекло … Тому потрібно не закривати очі на проблеми і перешкоди і недооцінювати їх, а берегти в собі внутрішній стрижень, який допоможе вистояти у складних ситуаціях.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>