Головна / Гадання / Шут: значення карти Таро

Шут: значення карти Таро

Шут: значення карти Таро

Шут (0 старший аркан Таро)

Шут (0 старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Шут – це потенціал, який не має вектора.

Та й масштаби його визначити неможливо.

Шут може випасти людині безтурботному або вільному від умовностей, творчому або сміливому до нерозсудливості.

Він символізує простака, який рідко буває понятим оточуючими, але, тим не менш, володіє одвічної мудрістю, яка вище вузьких і корисливих законів і принципів повсякденності.

Така карта в розкладі може свідчити про користь неупередженого судження про що-небудь, про необхідність поглянути на ситуацію легко, свіжим поглядом, незамутненим сьогохвилинними пристрастями і догмами, розпорядчими боятися думки оточуючих.

Особливо характерно Шут проявляє себе з іерофантом.

Таке поєднання означає послідовність умовиводів, які, незважаючи на свою нестандартність і навіть дивина, все ж ведуть до глибокого розуміння ситуації.

Перевернуте положення Такий Шут народжує хаос і нісенітницю, він символізує дурість і бездумне витрачання сил.

Йому все одно, куди і навіщо йти та й чи йти вперед взагалі – йому теж байдуже.

У перевернутому положенні Шут може означати безвідповідальність, необов’язковість або боязнь взяти на себе відповідальність.

Ця карта говорить про необдумані, необачних, імпульсивних вчинках, які можуть мати не просто погані, але фатальні наслідки.

А ще – про надмірну довірливість та наївності, яка межує вже з банальної нерозумних і повною відсутністю логіки, або про надмірне, просто-таки непристойному цікавості.

Якщо у вашому розкладі Шут випав разом із Судом, то це вказує на публічне осміяння людини, на якого ворожать, разом з П’ятіркою Жезлів – на нестриманість мови, яка постійно веде до конфліктів, а з Дияволом – на високу ймовірність потрапити до рук шахраїв.

Любов і відносини Пряме положення Ця карта при розкладі на любов означає відчуття весни і відлиги у взаєминах.

А також вселяє впевненість, що попереду великий безхмарний шлях рука об руку з коханим.

Втім, подібні відчуття зазвичай абсолютно безпідставні, і якщо і збуваються, то це слід вважати скоріше удачею, ніж нормою і правилом.

У контексті міжособистісних відносин Шут – це ще й незвичайна щирість і почуття «без задньої думки», без вигоди і якого-небудь розрахунку.

Цей Аркан може випасти, тільки якщо наміри чисті і благородні, а думки неощадливі та щирі.

Крім того, поєднання Шута і Туза Жезлов говорить про незвичайну пристрасті та інтимної гармонії між партнерами, з двійкою Кубків вказує на період романтичних залицянь.

Перевернуте положення Замість великого почуття тут явно має місце банальний флірт, а замість серйозних намірів – легковажність і безвідповідальність.

Шут в даному випадку – попередження про те, що безглуздо будувати плани на майбутнє, а також і марна надія, що хтось поведе себе «як порядна людина».

Саме Шут випаде тому, хто надто довірливий і самовпевнений, хто перегинає палицю з капризами і ексцентричністю, і хто вперто не бажає помічати очевидних речей.

Останнє дуже характерно проявляється в поєднанні Шута з П’ятіркою Кубків, яке означає, що спритного звабника приймають за порядну людину.

Кар’єра Пряме положення Щось потрібно почати з нуля.

Треба знайти в собі сили абстрагуватися від нинішньої ситуації.

І йти вперед так, ніби й не було нічого – ні невдач, ні помилок, ні досягнень.

Але Шут може опинитися в розкладі й по іншому випадку.

А саме – коли людина перебуває в нерішучості і змушений вибирати вірне рішення з безлічі варіантів.

Швидше за все, будь-який вибір буде означати шлях у невідомість, бо ніякий з них не дає гарантії в успіху.

Але вибір цей слід зробити, і шлях слід пройти.

І чим більше неупередженим буде прийняте рішення, тим більш вірним воно виявиться згодом.

Явною вказівкою на те, що діяти можна і потрібно, служить комбінація Шута з Магом.

А Шут в парі з Імператором означає, що прийняття рішення принесе, нарешті, довгоочікувану стабільність.

Перевернуте положення Шут в цій ситуації явно свідчить про нестачу досвіду і слабкому професіоналізмі.

І – може бути, внаслідок цього – про неготовність взяти відповідальність на себе.

Цей Аркан в перевернутому вигляді вказує на хаос в планах і діях, на їх невизначеність (наприклад, в комбінації з Трійкою Жезлов).

Таку карту можна вважати критерієм абсолютної нераціональності, відсутності здорового глузду (з Сімкою Монет) і, звичайно ж, безперспективності задуманого або розпочатого (з двійкою Жезлов).

Порада карти Таро Те нове, що відбувається, може бути більш значущим, ніж здається на перший погляд.

Тому потрібно перестати чіплятися за звичні стереотипи і міркувати стандартно, а поглянути на ситуацію подібно дитині – безтурботному, щирому, необтяженому горезвісним здоровим глуздом і життєвим досвідом.

І не варто дуже вже замислюватися про наслідки подібної безтурботності.

Навпаки, тільки готовність ризикувати, легкість і довіру долі здатні допомогти проскочити повз проблем і непорозумінь «на всіх парах».

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>