Головна / Гадання / Шістка Жезлів: значення карти Таро

Шістка Жезлів: значення карти Таро

Шістка Жезлів: значення карти Таро

Шістка Жезлів

Шістка Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Шістка Жезлів позначає, перш за все, відмінний результат зусиль і заслужену нагороду за них.

Її навряд чи можна трактувати просто як удачу, багатство чи інші блага, які раптом, невідомо за що звалюються людині на голову.

Шістка Жезлів – це завжди гідна перемога, отримана за відповідні зусилля.

У повсякденному сенсі така карта може означати дуже приємні новини, авторитет в очах оточуючих, отримання чергового звання (посади тощо) А як характеристика людини він повинен тлумачитися як самостійність і вміння ладити з людьми.

Крім цього, цікаві деякі поєднання Шістки Жезлов з іншими Арканами.

Приміром, в комбінації з Дев’яткою Монет такий Аркан позначає успіх, який тягне за собою збільшення (або зміцнення) матеріального добробуту.

А з Імператрицею Шістка Жезлів – це приголомшливий успіх, який перевершує всі можливі і неможливі очікування і прогнози.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Шістка Жезлів вказує, по-перше, на відстрочку результатів і, відповідно, визнання й успіху, а по-друге, на віроломство, непорядність чи інші джерела проблем, які приведуть ворожбитів до не дуже позитивним і вражаючим наслідків.

Можливо, це виявиться розвиток невпевненості в собі, а можливо, несвоєчасне отримання інформації … Отже, проблеми можуть бути будь-якими, і цей Аркан, по суті, є застереженням, що людина повинна бути готовою відбити «нападу» з боку та інші напасті.

Звертайте увагу і на супутні Шестірці Жезлов Аркан.

Наприклад, випав разом з нею Іерофант означає довіру ненадійного джерела, а Туз Жезлів – необачність, імпульсивність у процесі досягнення поставленої мети.

Любов і відносини Пряме положення Для особистих стосунків Шістка Жезлів означає, що важкий період, нарешті, залишився (або досить скоро залишиться) позаду, що попереду хороші перспективи, що відносини з партнером теплі і гармонійні.

При ворожінні на нового знайомого (або знайому), а також при питанні «а чи варто мені знайомитися з кимось» Шістка Жезлів однозначно відповідає «так».

І, до того ж, віщує відмінне взаєморозуміння і довгострокові відносини з цією людиною.

Крім цього, Шістка Жезлів може трактуватися як порятунок від давньої проблеми, наприклад, прощення старих гріхів.

Якщо разом з цією картою випав Аркан Закохані, то це пророкує завоювання любові, шанси на яку досі були дуже малі.

А опинився поряд з Шісткою Жезлов Світ говорить про неперевершеності і величезною сексуальності ворожбитів, завдяки якій він в змозі підкорити будь-якої людини.

Перевернуте положення Перевернута Шістка Жезлів може випасти дівчині або жінці, довго і безуспішно чекає пропозиції руки і серця від коханого.

Або чоловікові, який ніяк не може домогтися згоди своєї дами серця на побачення, спільне життя і т.п.

Крім іншого, такий Аркан може символізувати непоправність партнера, наприклад: обіцяв не зраджувати і продовжує поглядати «на сторону», говорив, що до алкоголю надалі не доторкнеться, і обдурив Дуже показово поєднання перевернутої Шістки Жезлов і Мага.

Воно позначає, що людиною маніпулюють, «годуючи» порожніми обіцянками і домагаючись бажаних благ для себе – прощення, грошей і т.д.

Комбінація ж такого Аркана з П’ятіркою Кубків повинна бути витлумачена як відчай, до якого доведений людина незговірливістю, амбіціями або капризами коханого (або коханої).

Кар’єра Пряме положення При розкладах на професію і кар’єру Шістка Жезлів свідчить про визнання талантів людини, про серйозний успіх, можливо, про підвищення на посаді (особливо із Зіркою).

Якщо питання задається про бізнес, то цей Аркан вказує на його позитивну динаміку, в тому числі, в парі з Четвіркою Жезлов.

У комбінації ж з Імператором ця Шістка повинна трактуватися як значне випередження конкурентів.

А ще для службовця або рядового співробітника фірми (компанії, держ. Заклади тощо) така карта може означати підвищення зарплати.

Перевернуте положення Шістка Жезлів в перевернутому вигляді може повідати гадающему про те, що результати задуманого поки не відомі, що відносини з партнерами (колегами, керівництвом) залишають бажати кращого, що з технікою гадающий, швидше за все, не особливо ладнає.

Та й взагалі розслаблятися не можна, бо конкуренти не дрімають, а співробітники не так доброзичливі, якими здаються.

Разом з Блазнем Шістка Жезлів застерігає про неприємні несподіванки, з жрицею – що хтось знає про справи ворожбитів більше, ніж потрібно, з відлюдником – що ворожить залишиться зі своїми проблемами один на один.

Рада карти Таро Напружений період, здається, готовий залишитися позаду.

Попереду вас точно чекає біла смуга визнання, успіхів та матеріальної стабільності.

Удача з вами!

Але не таіте свої радості, будьте щедрі на позитив, адже ваші друзі та близькі люди охоче розділять з вами ваші радості.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>