Головна / Гадання / Шістка Мечів: значення карти Таро

Шістка Мечів: значення карти Таро

Шістка Мечів: значення карти Таро

Шістка Мечів

Шістка Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Шістка Мечів – це карта динаміки, прогресу, осяянь.

Крім того, досить важливим аспектом такого Аркана служить відкритість, здоровий глузд, здатність до швидкого сприйняття, наприклад, інформації, а також об’єктивність.

На повсякденному рівні Шістка Мечів може позначати благополучний вихід з непростої ситуації.

Якщо за допомогою такої карти потрібно охарактеризувати людину, то про нього можна сміливо говорити, що він вміє знаходити доцільні шляхи вирішення чи не будь-яких проблем.

Іншими рисами, якими в даному випадку слід було б наділити людини, є самовладання, спокій, талант залишати позаду печалі і невдачі і з новими силами йти вперед, до нових цілей.

Якщо поруч з Шісткою Мечів в розкладі виявилася Трійка Жезлів, то до основної трактуванні цього Аркана слід додати ще й можливість розширення кругозору, якщо Сила – то мова йде про безапеляційно твердих рішеннях.

Разом же з іерофантов Шістка Мечів позначає особисту мудрість і милосердя як наслідок розумності та адекватності людини.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Шістка Мечів має значення, практично повністю протилежні тим, що прийняті для неї в прямому положенні.

Тобто в даному випадку мова йде про тупикових ситуаціях, в яких знайти скільки прийнятне рішення неможливо;

причому, це може відбуватися як з об’єктивних, так і з суб’єктивних причин.

Наслідком такого стану справ може бути, з одного боку, застій через те, що будь-які дії відкладаються в «довгий ящик», а з іншого – плачевні результати, оскільки до них привели кардинально невірні вчинки і судження.

Перевернуту Шестірку Мечів потрібно сприймати як рада повернутися на вихідні позиції, щоб не посилювати проблеми.

У ситуативному плані цей Аркан трактується як зміна намірів, неприємності, джерелом яких, швидше за все, виявиться вода.

У якості ж тлумачення характеру людини, карта говорить про егоїзм, безсовісне використанні інших людей у ​​власних корисливих цілях, безпринципності.

З Імператором перевернута Шістка Мечів позначає безуспішні, але при цьому дуже наполегливі спроби щось виправити, з Колісницею – судомні пошуки виходу з положення, з Зіркою – занадто велика довіра людям, що мають відношення до езотеричних наук.

Любов і відносини Пряме положення Для особистих взаємин Шістка Мечів символізує рівноправність між партнерами, прийняті угоди і дотримання ним, а також щирість і відкритість, яку правильніше, мабуть, було б назвати відвертістю.

Крім цього, такий Аркан вказує ще й на процес оновлення відносин і явно підказує таролога, що ворожить і його партнер – споріднені душі.

Шістка Мечів свідчить про те, що люди, які фігурують у розкладі, майже напевно пов’язані чимось спільним – минулим, таємницею, предком і т.п.

Завжди варто звертати увагу на комбінації Шістки Мечів з деякими з Арканов.

Приміром, з Імператором ця карта говорить про наполегливі спроби виправити не дуже приємну ситуацію, а з Колесом Фортуни – про впевненість у прихильності долі.

Перевернуте положення Перевернута Шістка Мечів позначає, по-перше, серйозні розбіжності між людьми, що живуть під одним дахом, і, по-друге, перешкоди, які чинили одним з партнерів і створюють відчуття якогось регресу (скажімо, це може бути впертий опір переїзду на нове місце проживання).

Людина, якій випала така карта, відноситься до своїх близьких легковажно, необдумано, дозволяючи собі зайве і ображаючи їх.

У певному контексті перевернута Шістка Мечів вказує на відчуття втоми, коли людина починає перейматися стосунками, вважаючи їх рутинними, надмірно буденними і не бачачи в них ніякого інтересу для себе.

Бажано враховувати, крім іншого, що поєднання перевернутої Шістки Мечів зі Смертю визначається як вимушені, небажані зміни в житті, а з Місяцем – як інтриги або плітки, в яких людина неминуче грузне.

Кар’єра Пряме положення Для розкладів на кар’єру Шістка Мечів тлумачиться як уміння злагоджено працювати в колективі, як готовність сприймати і застосовувати в роботі інноваційні ідеї та методи, а також як здатність мислити глобально, масштабно.

Цей Аркан передбачає вдале застосування знань для вирішення цілком практичних, утилітарних завдань.

Людина, якій випав такий Аркан, напевно знайде себе в мережевому бізнесі, зможе чимало досягти на науковому терені.

Ще одне відмітна значення Шістки Мечів – прагнення працювати «на себе», напроти роботи за наймом.

Крім того, в даному випадку цілком можна говорити про який-небудь вільної професії, наприклад, художника чи письменника.

Випав разом з Сонцем, Шістка Мечів підказує, що людина вибрала по-справжньому правильний напрямок своєї професійної діяльності, з Світом – що кар’єра тепер напевно піде в гору, з Вісімкою Жезлів – що робота буде сполучена з частими поїздками, відрядженнями.

Перевернуте положення Перевернута Шістка Мечів описує ситуації, коли людина весь час топчеться на місці, не маючи можливості зайняти більш престижну або високооплачувану посаду, отримати бажану роботу і т.д.

А ще така карта може вказувати на те, що людина занадто опаслів, боїться будь-якого скільки-небудь ризикованого кроку і взагалі «дрібно плаває».

По суті, при перевернутої Шестірці Мечів шанси зробити запаморочливу кар’єру дійсно відсутні, зате ймовірність проблем і невдач велика.

Однак, бути може, саме особиста нерозторопність і відсталість неабиякою мірою є причиною цього.

Коли в розкладі на кар’єру в поєднанні з перевернутої Шісткою Мечів випадає Шут, значить, можна говорити про роботу неспокійною, на якій, що називається, «вовка ноги годують».

У комбінації ж з Імператрицею така Шістка символізує несвоєчасні виплати зарплати.

Рада карти Таро Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, не лінуйтеся цікавитися всім новим, що заслуговує на увагу сучасної людини.

Будь-який рух у напрямку естетичного та інтелектуального розвитку одного разу зіграє у вашому житті позитивну роль.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>