Головна / Календар / Шерлок Холмс 4 сезон – дата виходу

Шерлок Холмс 4 сезон – дата виходу

Шерлок Холмс 4 сезон – дата виходу

“Шерлок” 4 сезон – коли вийде (дата виходу):

Яка-небудь точна інформація щодо дати виходу 4 сезони багатосерійного фільму про сучасного Шерлока Холмса поки відсутня. Терміни прем’єри не називалися, так як ще не закінчився показ 3 сезону серіалу ” Шерлок “. Однак те, що 4-й і навіть 5-й сезон буде, можна стверджувати напевно.
Також у своєму інтерв’ю виконавець головної ролі Шерлока – Камбербетч згадав про те що він і його напарник Фрімен (Ватсон) вже підписані на 4 сезон. А творці серіалу стверджують що в їх планах є і п’ятий сезон, хоча подробиць про нього не розкривають.
Орієнтовні терміни виходу нових серій 4-го сезону “Шерлока” – це кінець 2014 року або початок 2015 . Можливо, що також як і третій сезон, три серії четвертого сезону (а вже точно відомо, що в 4-му сезоні буде також 3 серії) ми побачимо в Новорічні канікули, тобто в січні 2015 .
Серіал “Шерлок” став найуспішнішим проектом телеканалу “BBC One”, зібравши 9,3 млн телеглядачів ТВ у Великобританії, і придбав безліч фанатів по всьому світу.

Про що буде 4 сезон:

У новому 4 сезоні ми, швидше за все, побачимо нового противника Шерлока – Чарльза серпня Магнуссен, який з’являється в заключній серії 3 сезону. Також творці натякнули на несподівані сюжетні повороти і різноманітність у четвертій частині серіалу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>