Головна / Різне / Шенгенська віза для українців від Віза Експресс – Visa-Express.Org

Шенгенська віза для українців від Віза Експресс – Visa-Express.Org

Візове агенство Віза Експресс (Visa-Express.Org)  - сайт для оформлення ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ

Де оформити шенгенську візу для українців?

Шенгенська віза самостійно може бути оформлена у Посольстві відповідної країни Шенгенської зони. Візові центри і фірми також можуть подавати документи на оформлення шенгенської візи.

Більшість країн Шенгенської угоди крім можливості оформляти шенгенську візу самостійно надають можливість оформлення шенгенської візи також у візових центрах або акредитованих турфірмах.

Оформлення шенгенської візи

У багатьох великих українських містах для оформлення Шенгенської візи відкриті візові центри в країни світу:

Фінляндії, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції, Чехії, Австрії, Греції, Швейцарії, Швеції, Нідерландів, Бельгії, Норвегії, Данії, Мальти. Такі країни Шенгенської угоди як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Угорщина, Словенія, Словаччина, Португалія

приймають заяви на Шенгенську візу від акредитованих турфірм. Посольство Люксембургу не приймає заяви на оформлення Шенгенської візи через туристичні агентства і віза в Шенген може бути оформлена у Посольстві Люксембургу в Києві самостійно. Шенгенська віза в Ліхтенштейн самостійно оформляється через консульські установи Швейцарії або в її візових центрах. Шенгенська віза в Ісландії може бути оформлена в одному з візових центрів Данії.

Якщо Ви вирішили, що оформлення шенгенської візи самостійно – це не для Вас, рекомендуємо звернутися в турфірму або візовий центр, що спеціалізуються на візовому оформленні за відповідним країнам і отримання візи в Шенген зроблять для Вас професіонали. Ось список країн, в які Ви можете замовити оформлення Шенгенської візи (туристичної візи, візи по запрошенню приватної особи, а також мультивізи).

  • Австрія Латвія Словаччина
  • Бельгія Литва Словенія
  • Угорщина Ліхтенштейн Фінляндія
  • Німеччина, Люксембург, Франція
  • Греція Мальта Чехія
  • Данія Нідерланди Швейцарія
  • Ісландія Норвегія Швеція
  • Іспанія Польща Естонія
  • Італія Португалія

Для оформлення Шенгенської візи потрібно просто звернутись до візовогї агенції Віза Експресс і любязний менеджер допоможе Вам оформити шенгенську візу в Польщу, Литву, Іспанію та безліч інших країн. А також – знайти роботу за кордоном, що не мало важливо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>