Головна / Знамениті / Біографії зірок / Севтап Озалтун ( Sevtap Özaltun )

Севтап Озалтун ( Sevtap Özaltun )

Біографія

Севтап народилася в 1984 році зимовим вечором 9 січня. Її дитинство пройшло в місті Артвін в Туреччині. Закінчивши школу , вона вступає до консерваторії Департаменту Золотий ріг – провчилася там до 2008 року.

Коли турецьке телебачення прийняло рішення знімати багатосерійний серіал « Моя дорога родина / Canim ailem » , то вони довго не могли підібрати актрису на роль Aхшен . Севтап вирішила спробувати свої сили , і пішла на проби. Вона вразила знімальну групу своєю харизмою і вмінням міняти образи . Дівчина могла бути дуже харизматичною і в той же час шалено сексуальною. Її обличчя точно передавало всі почуття , які були потрібні її образу , тому керівництво фільму прийняло рішення включити Севтап у зйомки .

Багато критики не вважають її зовнішність дуже красивою , але , не дивлячись на це , 2010 рік приніс їй нову пропозицію знятися в багатосерійному фільмі під назвою « В чому провина Фатмагюль ». Характер її героїні Асу , розкритий перед глядачем повністю . Дівчина з добрим чуйним серцем , що викликає співчуття. З кожною серією ” Без вини винною ” (він же «У чому вина Фатмагюль » ) вона вживається в цей образ все більше , що часом в житті її звуть ім’ям кіношного образу.

Після закінчень зйомок в 2012 році, вона активно знімається в рекламах і соціальних акціях. Здається , що всього лише дві ролі у великому кіно , це мало і багато хто не може скористатися ними для створення свого імені. Але тільки от Севтап вдалося не тільки стати впізнаваною актрисою , але й надалі заробляти на цьому непогані гроші.

Фільмографія

  • Без вини винувата ( 2010 )
  • Моя дорога родина ( 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>