Головна / Знамениті / Біографії зірок / Серена Сарики ( Serenay Sarikaya )

Серена Сарики ( Serenay Sarikaya )

Біографія

Серена Сарики – модель і актриса з Туреччини. Народилася в Анталії 1 липня 1991 і була єдиною дитиною в сім’ї. Батьки розлучилися , коли дівчинці виповнилося 6 років. Після школи Сарика вступила до університету , закінчивши який хотіла продовжити навчання за кордоном. Але цим планам не судилося здійснитися.

Кар’єра

Красуня Серена ставала переможницею конкурсів краси у себе на батьківщині та за її межами. У модельному бізнесі за 10 хвилин на подіумі вона отримує шалені для турецьких моделей гонорари. Добиватися успіхів у всіх сферах своєї діяльності – основна мета Серена. Спочатку це відносилося тільки до танців і спорту , а тепер і до акторської майстерності .

У 2006 році знялася в якості актриси в своїй першій кінострічці « Плутанина ». Надалі талановиту дівчину запрошували зніматися в інших серіалах і фільмах.

Гра Серена змусила переживати за її героїнь тисячі молоденьких дівчат і жінок по всьому світу , а молодих хлопців і чоловіків – закохуватися в її милий образ. Дивовижний ліричний голос дівчини глибоко зворушує серця слухачів. Фотознімки актриси тиражуються в багатьох популярних виданнях ЗМІ , вона знімається в рекламних роликах і з задоволенням позує перед фотокамерами. Ідеальна фігурка , яскраве обличчя , чарівна посмішка і ефектний погляд притягують до неї тисячі шанувальників і шанувальниць . Серена сарики є однією з найкрасивіших актрис Туреччини .

Особисте життя

Позаторік Серена розлучилася зі своїм коханим і партнером по серіалах Толгаханом Сайішманом . У них був яскравий роман і плідну творчу співпрацю. Після розставання актриса заявила , що нічого вже не змінити і треба йти далі .

Своїм улюбленим квіткою Серена називає жовту ромашку , а щасливим числом вважає одиницю . Їй подобається синій і жовтий колір , а з ароматів – парфуми Loriz Azzaro .

Фільмографія

  • Прилив (2013)
  • Пора тюльпанів (2010 – 2011)
  • Лимонне дерево ( 2008 )
  • Адана ( 2008 )
  • Казка ( 2008 )
  • На пляжі ( 2008 )
  • Зруйнована кохання (2008 )
  • Плутанина ( 2006 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>