Головна / Знамениті / Біографії зірок / Селін Шекерджі ( Selin Şekerci )

Селін Шекерджі ( Selin Şekerci )

Біографія

Селін Секерсі – популярна молода турецька актриса. Володіючи неординарною , запам’ятовується зовнішністю , вона швидко завоювала симпатії глядачів.

Народилася в Туреччині , в Ізмірі (район Каршіяка ) , 1 червня 1988 року, у звичайній родині. Навчалася в середній школі в своєму місті , паралельно займаючись в юнацьких театральних студіях , а також балетом. Вже тоді стало помітно , що дівчинка зможе стати талановитою актрисою , тому після закінчення школи Селін поступила вчитися в Державний театр Ізміра за порадою своєї матері. Незважаючи на суворе виховання , батьки ніколи не обмежували дочка у виборі , підтримуючи її захоплення акторською професією .

У Селін приваблива , запам’ятовується зовнішність – струнка фігура , пишне волосся , пухкі губи , великі карі очі. Тому після закінчення навчання її швидко помітили , і вона отримала роль у своєму першому серіалі – Kavak Yelleri ( «Вітер в голові» ), що не дуже відомому в Росії. Він почав зніматися в 2007 році , а Селін зіграла там роль дівчини на ім’я Фейзи .

Більше відомий серіал « Нехай ангели зберігають » , знятий в 2009 році. У ньому Селін зіграла одну з головних ролей – дівчину , що приїхала в Стамбул з двома подругами для того , щоб знайти своє покликання і , можливо , долю. На їх шляху виникають найрізноманітніші проблеми та сюрпризи , на які так багаті великі міста . Але дівчата знайдуть вихід їх самих різних ситуацій і зможуть стати щасливими.

Ще один серіал Селін – « Не можу спати , коли прівивает місяць » 2011 року. Тут вона грає одну з дочок жінки , нещодавно розлучилася з чоловіком . Багато несподіванок підстерігає її на шляху , незважаючи на те , що вона вважається першою красунею , а їх сім’я достатньо забезпечена матеріально – їй належить невелике , процвітаюче кафе .

Самий останній серіал – «Не турбуйтеся про мене » – був закінчений зовсім недавно , в 2013 році. У Селін Секерсі багато шанувальників , є своя сторінка на Facebook і фан -клуб.

Фільмографія

  • Не турбуйтеся про мене (2013)
  • Не можу спати , коли прівивает місяць ( 2011 )
  • Лейла і Меджнун ( 2011 )
  • Нехай ангели зберігають ( 2009 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>