Головна / Знамениті / Біографії зірок / Селен Сойдер ( Selen Soyder )

Селен Сойдер ( Selen Soyder )

Селен Сойдер ( Selen Soyder ) – турецька актриса , модель , Міс Туреччина 2007 . Найбільш відома вітчизняному глядачеві по виконанню головної ролі ( Топрак ) в серіалі «Між небом і землею».

Народилася 26 грудня 1986 в місті Ізмір , Туреччина . Початкову і середню освіту Сойдер здобула в середній школі Салиха Ішгерена , також закінчила Ізмирський ліцей Сельми Йігітальп . У тому ж році Селен зарахований в університет Анатолії на факультет зв’язків з громадськістю .

Кар’єра

У 2006 році Селен Сойдер перемогла у конкурсі « Міс модель Туреччини», придбавши звання «Краща модель». Також брала участь у конкурсі « Міс Всесвіт» , який проходив в КНР. Сойдер увійшла в першу 5 -ку і отримала нагороду за найкращий національний наряд . Повернувшись до Туреччини , знялася в кліпах музичної групи «Будильник ». Знімалася в різних рекламних відеороликах і музичних кліпах. У 2007 році перемогла у конкурсі « Міс Туреччина ». Зіграла головну роль в телесеріалі «Між небом і землею» .

Фільмографія

  •  Пора тюльпанів – 2010
  •  Між небом і землею – 2010

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>