Головна / Відносини / Секс як їжа. Види сексу на прикладі їжі.

Секс як їжа. Види сексу на прикладі їжі.

У їжі і сексу одна важлива мета – вони приносять задоволення. Приступай до дегустації і не обмежуйся одним блюдом !

Молекулярна кухня

Це науковий підхід до приготування страв з урахуванням фізико – хімічних особливостей інгредієнтів та їх взаємодії . А в сексі – той самий випадок , коли визначити привабливість партнера простіше , довірившись нюху і дотику , ніж власним очам. Якщо тебе зводить з розуму його запах , паморочиться голова від поцілунків , а від його дотиків по шкірі пробігає приємна дрож , значить, ви збіглися на фізико- хімічному рівні , і подальша температура ваших відносин буде тільки загострюватися.

Фастфуд

Так, часом з’являється бажання втамувати сексуальний голод якнайшвидше , бажано прямо тут і зараз. Виникає , як і звичайний голод , деколи в самих невідповідних на те місцях – на роботі, навчанні , діловій зустрічі , на пляжі або в тренажерному залі. Якщо їм не зловживати , привносить у відносини новизну , але не насичує до кінця. Складно отримати справжнє задоволення за десять хвилин , а довше такі секс- перехоплення зазвичай не тривають .

Шкідливий перекус

Відрізняється від швидкого сексу тим , що ти заздалегідь знаєш , що нічого доброго з цього не вийде. Він може трапитися з колишнім бойфрендом або нетверезим товаришем на вечірці – задоволення нуль (або жалюгідний мінімум) , а неприємних наслідків не оберешся – від докорів совісті до загрози чим-небудь заразитися. Сакраментальне питання ” Навіщо мені це треба?” Допомагає не завжди. Але задати його собі таки варто.

Напівфабрикат

Іграшки допомагають швидко і без емоційних витрат задовольнити сексуальний голод. Правда , в сексі , як і в їжі , на одних напівфабрикатах довго не протягнеш – занадто передбачувані та нудні виходять комбінації. Зовсім скоро захочеться разносолов .

Домашній обід

Той самий добрий старий секс з постійним партнером , якого ти встигла вивчити вздовж і впоперек. З трохи одноманітним меню і романтичними вечерями пару раз на місяць , коли ви обидва радуєте один одного незвичайної сервіровкою або святковими делікатесами. В цілому непогано , але час від часу набридає , і хочеться незвичайних відчуттів і експериментів на любовної кухні.

На темній стороні

Яких тільки дивних ресторанів немає в світі , є, наприклад, і такі, де офіціанти спеціально ображають відвідувачів. Візьми на замітку і наступного разу пограй в ліжку в гневливостью пані . Хто знає , бути може , він давно мріяв почути від тебе пару неласкавих .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>