Головна / Гороскоп / Щур, китайський гороскоп

Щур, китайський гороскоп

Характеристики та опис китайського знака Щур:

Роки: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

У різних куточках світу до щурів і мишей ставляться по-різному. Наприклад, в Росії про них дотримуються не найкращої думки, оскільки гризуни знищують людської запаси, заподіюють інший шкоду. Деякі схильні бачити причину такої поведінки в тому, що ці тварини знаходяться на службі у демонічних сил. Зате в Східній і Південній Азії до них ставляться з куди більшим пієтетом і навіть будують на їх честь спеціальні храми. Можливо, таким чином жителі хочуть догодити демонів хвороб, які пов’язані з гризунами. На багатьох зображеннях індійський бог Ганеші зображений в компанії з щуром, яка служить його їздовим тваринам.

Про знак Щура в китайському гороскопі

У Японії цей гризун скрізь супроводжує бога щастя, а тому жителі країни Висхідного Сонця журяться, коли з їхнього будинку або з двору зникають щури: це знак прийдешнього нещастя. Відсутність їх родичів засмучує і жителів Піднебесної.

Щур, китайський гороскоп Щур, китайський гороскоп

Поки російські щури знищують чужі запаси, китайські зайняті перераховування грошей. У всякому разі, так вважають у цій країні. Китайці саме з щуром порівнюють дуже жодних людей. А в південних областях країни вірять у те, що ця тварина може постачати людей рисом, і вважають його справжнім героєм. Загалом, що б не робили щури, азіати схильні бачити в їх заняттях щось позитивне для людини.

Щури поєднують в собі одночасно чарівність і агресивність. Це чарівні, елегантні, ввічливі, товариські, часом навіть занадто, люди. І все ж оточуючі не повинні сильно спокушатися на цей рахунок. Щури схильні жити лише сьогоднішнім днем , при цьому їх дуже турбує можливість виявитися неспроможними.

Люди, що з’явилися під цим знаком, відрізняються умінням (або, щонайменше, прагненням) отримувати користь з будь-якої ситуації, навіть самої сумнівною. Вони честолюбні і дуже цілеспрямовані, і завдяки цим якостям Щури часто стають процвітаючими людьми, хоча їм доводиться чимало працювати для цього. Однак якщо людина, народжена в ці роки, буде хапатися відразу за всі свої справи, успіху йому не бачити. Цих людей відрізняє надзвичайна ощадливість. Більш щедрими вони стають лише коли сильно закохуються або захоплюються якоюсь справою. Однак по відношенню до тих, кого від усієї душі люблять, Щури можуть бути щедрими завжди.

Люди цього знаку відчувають до накопичення справжню пристрасть. Цим самим вони переслідують цілком нешкідливу мета – зробити так, щоб їх старість була забезпеченою і безтурботною. Проте в очах оточуючих Щури найчастіше виглядають банальними скопідома. Що відчуває гарячу любов до запасів представнику цього знака вкрай складно викидати старі речі, навіть якщо ті прийшли в повну непридатність або не використовувалися багато років.

Щур володіє даром красномовства; з людей цього знаку виходять чудові критики. У ряді випадків її дар викривати несе в собі руйнівну силу. Найбільш придатними для неї є професії, які передбачають інтенсивне спілкування із засобами масової інформації та людьми. Людям, народженим у роки Пацюка, властиво досить розвинене почуття самозбереження. Тому наявні у них навички виявляються особливо актуальними і корисними в кризові періоди.

Водночас Щури нерідко занадто легко втрачають самовладання, починають впадати в дратівливість і гнів. Недоліком характеру багатьох людей цього знака вважається і любов до пліток.

В очах Щурів розумова робота привабливіше, ніж фізична. При всій пристрасті до накопичення людина цього знаку здатний витратити в одночас суму, яку довго збирав. Щур не обмежує себе в своїх бажаннях і завжди готова безкорисливо допомогти, якщо комусь потрібні гроші в борг.

Якщо говорити в цілому, то народжені в рік Щура – відкриті і чесні люди. Вони можуть стати процвітаючими ділками, відомими політичними діячами (такими, як королева-мати Єлизавета або Річард Ніксон), здатні показати себе в мистецтві (тут можна згадати Щурів Вільяма Шекспіра, Льва Толстого, Луї Армстронга), стати знаменитими артистами (Шарль Азнавур).

Існують такі різновиди Щура:

Металевий Щур (1900, 1960, 2020)
Люди, що народилися в ці роки, відрізняються амбітність і чесністю, прагненням всі розпочаті справи доводити до переможного кінця, навіть ціною тяжких праць. Водночас цей різновид знака Металевої називається невипадково. Таким Щурам притаманна відсутність в характері гнучкості. Вони нерідко приймають рішення, наслідком здійснення яких є придушення всякого творчості, креативного мислення.
Щоб поліпшити своє життя, Металевої Пацюкові варто було б проявляти більшу готовність до компромісів і поступок.

Водяний Щур (1912, 1972, 2032)
Водяним Щурам притаманний особливий дар дипломатичного переконання. Як правило, ці люди багато чого знають про тенденції, яким належить проявитися або розвиватися в майбутньому. У поведінці людей, що народилися в ці роки, можна спостерігати якусь подвійність, породжену тим, що, з одного боку, виникає необхідність у переробці великої кількості інформації. З іншого ж боку, у своїх «водних глибинах» Щура змушені приховувати від стороннього погляду теж дуже багато чого. Буває так, що Водяні Щури виявляють зайву чутливість і зацікавленість у тому, щоб інші люди мали свободу вибору.
Водяним Щурам варто було б прагнути до більшої відкритості, товариськості. Час від часу вони повинні брати на себе ініціативу.

Дерев’яний Щур (1924, 1984, 2044)
Оскільки Дерево вважається елементом творчим, Щура, що з’явилися на світ під цим знаком, мають схильність до артистизму у всьому, що роблять. Ці люди є борцями на моральність. Справа, якою вони займаються, може успішно розвиватися, розширюватися. Водночас Дерево здатне до створення занадто великої кількості варіантів. Все, що важко контролювати, цей елемент ускладнює. Якщо має місце комбінація з Водою, яка відрізняється нерішучістю, можуть виникнути різноманітні проблеми.
Щурам цього різновиду необхідно вчитися тримати під контролем власне прагнення отримувати більше, ніж це їм дійсно необхідно.

Вогненний Щур (1936, 1996, 2056)
Люди, що народилися в ці роки, мудрі, рішучі. Вони є прихильниками усіляких нововведень, що є одним з факторів їхнього успіху. Складні історичні та життєві періоди, що супроводжуються численними бурхливими змінами, Вогненні Щури переносять досить легко, оскільки володіють умінням гнучко пристосовуватися до самих різних ситуацій. Періодично їм властива зайва пристрасність.
Щурам цього різновиду варто попрацювати над тим, щоб різкі, критичні висловлювання звучали з їхніх вуст якомога рідше. Вони повинні спробувати перенаправити свою енергію в інше русло – більш мирне і конструктивне.

Земляний Щур (1948, 2008, 2068)
Земля плюс Вода – таке поєднання для Щурів є балансуючим. Земляний Пацюкові властиві розсудливість, практичність, жорстка самодисципліна, витривалість, що дозволяє виконувати найважчу роботу. З іншого боку, вона просувається надто обачно, повільно, намагається уникати відповідальних рішень, нерідко втрачає ініціативу або взагалі її не проявляє.
Земляні Щури повинні жорсткіше контролювати себе, щоб вкладатися в терміни і своєчасно вирішувати виникаючі перед ними проблеми. Крім того, їм варто давати своєї фантазії більш широкий простір.

Щур: любов і шлюб

Народжені в рік Щура вкрай важко переносять самотність; вимушена ізоляція для них чревата депресією. Навіть будучи екстравертом, Щур закриває від усіх свій внутрішній світ. Для неї характерна надзвичайна дбайливість по відношенню до матері та батька і в цілому прихильність до сім’ї. Щоб всі її члени жили благополучно, Щур піде на будь-які жертви.

Щур-жінка
Представниці цього знаку дуже стурбовані своїм майбутнім; в їх серці постійно живе тривога. Це викликає особливу пристрасть до накопичення, часто абсолютно зайвому. Щури люблять відвідувати всілякі розпродажі, на яких виявляють підвищену активність.

Народилися в цей рік прекрасні дами в сімейному житті дуже цінують матеріальне благополуччя. Вони не терплять жорсткого контролю з боку чоловіка. Це пов’язано з їх раціональним мисленням, яке вони цінують за те, що воно дає відчуття власної влади.

Щура можна назвати самим втіленням сексуальності. Її, таку притягальну і відкриту, доброзичливу і метку, все просто обожнюють, в тому числі численні шанувальники. Будучи прекрасною господинею, Щур приділяє дуже багато уваги своєму будинку.

Щур-чоловік

Чоловіки, що народилися в цей рік, – дружелюбні і відкриті люди. Якщо вони закохуються, то влада цього почуття буває настільки велика, що думати про щось ще Щур просто не в змозі. Через це в житті у них буває багато зв’язків, але наслідком такої захопленості любов’ю можуть стати і серйозні відносини, що переростають у сімейний союз.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>