Головна / Відносини / Що робити, якщо ваш чоловік – істеричка?

Що робити, якщо ваш чоловік – істеричка?

Чи траплялося вам бачити чоловічу істерику ? Ні? Повірте , це страшно. Страшно насамперед за самого чоловіка, який вийшовши , як правило , зовсім раптово з себе , виглядає як… Навіть важко підібрати правильне порівняння. А уявіть , що ви замужем за чоловіком – істеричкою. А адже вони бувають різними , ці бабообразние особини протилежної статі , які не в змозі оволодіти собою , забувши про необхідність брутальності , кричать і кидаються чим попало в свою другу половину . Давайте подивимося ближче , що ж це таке « чоловік- істеричка » і як реагувати на його , так би мовити , вибухи пасіонарності .

Якщо ваш чоловік , ще в період одруження, ніяк не проявив свого альтер его ( не було приводу або ж він тиснув в собі свій вибуховий темперамент) , то вже в шлюбі шило в мішку не втаїти. Існує кілька типажів истериков .

Тихий істерик . Вони діють змором . Весь час ниють , ниють , ниють . За будь-якого приводу висловлюють своє невдоволення , часом , з криком різних децибел. Все не так і не сяк. Те ти прийшла дуже пізно , то чомусь дуже рано. Те хліб занадто черствий ( неможливо їсти ) , то занадто м’який ( неможливо відрізати ) , то від вас сильно пахне парфумами , то раптом питання : «А чого ти духами не користуєшся ? ». На ваше наростаюче здивування він відповідає скривдженої фізіономією і знову ниттям . Що робити з таким ? Не звертати уваги , якщо , звичайно, вистачить сил.

Несподіваний істерик . От ви сидите , розмовляєте . Швидше за все , на не дуже приємну тему. І раптом раз … і він заверещав . Що спровокувало його на крик саме в цьому момент одному Богу відомо , ну , або психіатра . Якщо ви обідаєте , то не виключений політ у вашу сторону якогось столового предмета . При цьому ваш чоловік сьорбає чай , червоніє і страшно обертає очима. Не виключений результат за столу з подальшим грюканням дверей кімнати.

Як правило , такі істерики дуже відхідливі . Особливо , якщо ви через якийсь час відвідати його в кімнаті , де він буде тупо дивитися в екран комп’ютера. Можна запитати : «Ну , і чого було кричати ? Зараз то все нормально ? ». Можливо, він не захоче з вами в першу хвилину розмовляти. Ведіть себе як ні в чому не бувало і він відтане . І заживете ви і далі щасливо. До наступної істерики . Що робити з таким пассионарием ? Сприймайте спалахи його нервової діяльності спокійно , адже він нічого не може з собою вдіяти. І кріпіться .

Що робити, якщо ваш чоловік - істеричкаХронічний істерик . Цей незадоволений всім і вся. Постійно , наполегливо , згубно для осередку суспільства . В принципі , він у чомусь схожий з першим типом , але є принципові відмінності. Всі є предметом його несхвалення , яке він висловлює в злісної , принизливої ​​для оточуючих його людей формі. Це справжній тиран , який насолоджується своєю нездатністю тримати себе в руках. Він тероризує всіх : дружину , дітей , тещу , власних батьків , підлеглих , якщо вони у нього ще чомусь збереглися. Як правило , такі істерики вибирають собі жінок морально слабкіше їх , готових підкоритися , нездатних захистити власних дітей. Якщо ви не належите до категорії таких дам , а чоловік ваш хронічний істерик , єдина порада – кинути його до бісової матері , на прощання проорав все , що ви думаєте з його приводу .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>