Головна / Імена / Що означає ім’я Юрій. Ім’я Юрій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Юрій. Ім’я Юрій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Юрій. Ім’я Юрій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Юрій, чоловіче ім’я, повне ім’я від Юра, походження – давньогрецьке, значення імені Юрій – “землероб”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Стрілець.

Відповідний імені знак – Юпітер.

Талісман-камінь, мінерал, метал – смарагд.

Талісман-колір – блакитний.

Талісман-рослина – конвалія, тополя.

Талісман-тварина – білий бик.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – цілеспрямованість, спокій.

Іменини Юрія – 17 лютого, 17 березня, 13 серпня, 6 травня.

Якщо хлопчика звуть Юрій, то його рідко можна побачити на самоті, він завжди в компанії приятелів. Їх приваблює його комунікабельність, весела вдача. Юра не мислить себе без їхнього суспільства, але не потрапляє під вплив – ні хороше, ні погане, тут він сам по собі.

У дитячі роки відбувається його формування як особистості, і, виростаючи, він залишається майже таким же. Хіба що в дитинстві він більш простий і добрий чоловічок. З юних років у ньому прокидається любов до спорту. Особлива перевага Юра віддає лижам, ковзанів, футболу. Вроджена якість володаря цього імені – артистичність, що виявляється в манері виражатися, міміці, жестах, що проривається крім волі. Враження, вироблене такою людиною, через це часто неадекватно його внутрішнього світу, настрою. Це філософськи налаштована натура, яку не сильно хвилюють зовнішні ефекти. У Юрія насичена внутрішнє життя, але він тримає свої емоції при собі, поводиться стримано і спокійно. Підкріплюють сприятливе враження про нього вихованість, хороші манери, вміння виражатися зрозуміло і красиво. Юрій – людина дуже самостійний, рішучий, наполегливий. Він добре розуміє, які здібності та якості є у нього в активі, враховує їх при складанні планів на майбутнє. Він вміє не розпорошуватися, віддаючи всього себе єдиній меті. Чи не стає лідером в колективі і не прагне до цієї ролі; його честолюбні устремління націлені на професійний, кар’єрний ріст. Для нього він цілком реальний; просування службовими сходами хоч і не стрімке, але стійке і поступальний йому забезпечено. Юрій вважається чудовим працівником, користується повагою колег. Може обрати професію інженера, спортивного тренера, медичного, технічного працівника, електрика, літературознавця, штукатура. Деякі займаються бізнесом, але олігархами не стають, хоч і непогано заробляють. Не має значення, чим займається чоловік на ім’я Юрій, – у будь-якому випадку він завжди відкритий для всього нового і цікавиться багатьом іншим, крім професійної діяльності. Юрій подобається жінкам; практично не буває такого, щоб думки про нього не хвилювали чиєсь серце, однак це відбувається без активної участі самого чоловіка. Він не мисливець, що не завойовник; свідомо залучати до себе зацікавлену увагу не в його стилі. Нерідко його доводиться навіть підштовхувати до рішучих дій, але шлюб буде обов’язково по любові. Як не любить і ні поважає Юрій свою матір, як не намагається прислухатися до її думки, в цій справі він навіть може піти проти неї. З часом всі незадоволені його одруженням змінюють свою думку, бачачи, що Юрій живе з дружиною дружно і щасливо. Чоловіка дуже турбує матеріальний добробут його сім’ї, побутове облаштування. Життя потихеньку налагоджується, родичі більше не вставляють палиці в колеса, сім’я нагадує тиху гавань … Але Юрій, який досяг сорокарічного віку, здатний відразу круто змінити своє життя, не залишивши від колишнього укладу каменя на камені.

Сумісність ім’я Юрій Що значить ім’я Юлій Що значить ім’я Юліан Що значить ім’я Юхим Що значить ім’я Яким

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>