Головна / Імена / Що означає ім’я Яків. Ім’я Яків: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Яків. Ім’я Яків: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Яків. Ім’я Яків: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Яків, чоловіче ім’я, повне ім’я від Яша, походження – давньоєврейське, значення імені Яків – “наступний по п’ятах”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Телець.

Відповідний імені знак – Місяць.

Талісман-камінь, мінерал, метал – червона яшма.

Талісман-колір – червоний.

Талісман-рослина – портулак, каштан.

Талісман-тварина – як.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – практичність, товариськість, чуйність, делікатність.

Іменини Якова – 17, 26 січня. 10, 11 лютого. 12, 17 березня. 3, 6, 13, 17, 21, 23, 24 квітня. 4, 13, 18, ​​27 травня. 4, 5, 12, 26 червня. 7, 13 липня. 22 серпня. 12 вересня. 15, 22, 23 жовтня. 3, 5, 14 листопада. 9, 10 грудня.

Яків вже

У дитячі роки дивує своєю ощадливістю, практичністю не по роках. Нові знайомі, нові ситуації спочатку змушують його трохи розгубитися; на адаптацію потрібно трохи більше часу, ніж іншим хлопцям. Яша неохоче змінює коло друзів, нові обличчя в ньому з’являються досить рідко. Схильний до респіраторних захворювань, тому хлопчика слід берегти від застуди. Він дуже любить свого батька, вважає його непорушним авторитетом, зв’язок між ними на духовному рівні зберігається протягом усього життя. Володар цього імені – людина працьовита, він рідко кидає яку справу на півдорозі. У нього є талант спілкування з людьми: він не тільки знаходить з ними спільну мову, а й допомагає залагоджувати конфлікти, домовлятися між собою. Ця якість набуває особливого значення, якщо володар імені Яків займається комерцією. Чоловік охоче підтримує стосунки з друзями. Ті, в свою чергу, люблять його суспільство: по-перше, вони завжди можуть розраховувати на його допомогу, а по-друге, на дружніх посиденьках Яків ніколи не перебирає спиртного і нікому не створює проблем. Яків – справжній джентльмен у спілкуванні з прекрасною статтю. Неможливо уявити, що він образить когось грубим словом і вчинком – навпаки, він поводиться тактовно і поблажливо. Він хоче бачити в якості супутниці життя розумну, енергійну, але в той же час не владну, ніжну, домашню жінку, люблячу проводити час разом із сім’єю. Ніколи не вступає в суперечки з дружиною через дрібниці, але в принципових питаннях постарається, щоб останнє слово залишалося за ним. Яків – відданий чоловік, але дружина повинна знати, що його може відвести з родини якась заповзятлива особа, хитро зіграла на такій якості володаря імені, як жалісливість, невміння відмовляти людям. Батько з таким ім’ям багато возиться зі своїми дітьми.

Сумісність ім’я Яків Що значить ім’я Яким Що значить ім’я Юхим Що значить ім’я Ян Що значить ім’я Януарий

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>