Головна / Імена / Що означає ім’я Володимир. Ім’я Володимир: значення, іменини, талісмани, характер

Що означає ім’я Володимир. Ім’я Володимир: значення, іменини, талісмани, характер

Що означає ім’я Володимир. Ім’я Володимир: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Володимир, чоловіче ім’я, повне ім’я від Вова, Володя, Волька, походження – давньослов’янське.

Значення імені Володимир – “володіє світом”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Терези.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – зелена яшма.

Талісман-колір – зелений.

Талісман-рослина – верес, клен, олеандр.

Талісман-тварина – краб, сова.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – комунікабельність, спокій, захопленість.

Іменини Володимира – 21, 24 і 31 січня. 5, 7, 10, 12, 16 і 26 лютого. 3, 7, 21 і 25 березня. 3 і 6 квітня. 2 і 4 червня. 10 і 28 липня. 27 серпня. 7 і 15 вересня. 1, 4, 9, 17 і 21 жовтня. 3, 4, 5, 16 і 25 листопада. 3, 5, 15, 22, 26, 29 і 31 грудня.

Володимир ще в дитинстві виправдовує значення свого імені, проявляючи себе особистістю, яка прагне до того, щоб перебувати в гущі подій, чинити на них і на людей вплив. Може ризикувати, не уникає авантюр.

Будучи дитиною, опиняється в скрутному становищі, коли йому слід визначитися з вибором; в дорослому житті подібних проблем не відчуває. Це дуже допитлива людина, який має здатність знаходити своїм великим знанням практичне застосування. Завжди вислуховує поради батьків з тією лише різницею, що в дитинстві він їм слід, а в дорослому житті – ні. Поступаючи по-своєму,

Володя при розбіжності позицій не стане йти на відкрите протистояння, а, навпаки, буде згладжувати гострі моменти. Навчаючись у школі та інших навчальних закладах, ці люди більше заявляють про себе як активні громадські діячі, ніж старанні учні. Найбільше володарям цього імені вдаються технічні дисципліни.

Володимир – товариський, активний, компанійський, дуже підприємливий чоловік з хорошою реакцією, володіє дипломатичними прийомами. Всі ці якості сприяють набуттю високого соціального статусу. Люди йдуть до нього за порадами і допомогою в непростих справах, конфліктах. Навіть опиняючись волею доль в підлеглому положенні, Володимир зберігає почуття власної гідності, але при цьому не виглядає зарозумілим. Спілкуватися з цим врівноваженим, упевненим в собі людиною легко. Тим часом, будучи самолюбним, сам він легко ображається, хоча цього нікому не показує, і довго не може цю образу відпустити.

З іншого боку, володарі такого імені звертають величезну увагу на те, що думають про них люди, небайдужі до похвал, і не в змозі це приховати. Головне якість, за які Володимири поважають людей, – це поєднання розуму і сили. Незважаючи на практичність, багато з них обдаровані творчими здібностями.

Втім, Володі можуть знайти себе в самих різних сферах, наприклад, обрати професію економіста, актора, письменника, політика, здатні досягти успіхів у медицині, техніці. Вони не дуже честолюбні, просто захоплено займаються своєю улюбленою справою, не ставлячи перед собою мету підкорювати вершини. Володимир – натура влюблива. Його погляд в більшості випадків сам собою падає на представниць прекрасної статі, які чимось відрізняються від інших. Захоплюючись ними, Володя бачить їх, немов через рожеві окуляри, перебільшуючи гідності і применшуючи недоліки. Для нього велику цінність в жінці представляють якості, пов’язані з духовним світом, творчістю.

Так, якщо його обраниця вміє грати на якомусь музичному інструменті, це буде в очах Володимира великою гідністю, ніж здатність приготувати вишуканий обід. Своїм дружинам володарі цього імені в основному вірні, проте пояснюється їх відданість не так моральними принципами і гарячою любов’ю, скільки небажанням мати зайві проблеми і відсутністю часу на розваги. Виховання дітей – не їх стихія, однак у допомозі своїм нащадкам ніколи не відмовлять. Якщо Володимиру запропонують випити, він не проігнорує запрошення, проте великим шанувальником зеленого змія його назвати не можна. А ось в карти він може грати азартно і самовіддано. Цей чоловік – шанувальник затишного житла з красивою дорогими меблями, великою кількістю килимів. Домашніх тварин не заводить, вважаючи це негігієнічним.

Сумісність імені Володимир
Що значить ім’я Вітольд
Що значить ім’я Вітаутас
Що значить ім’я Владислав
Що значить ім’я Владлен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>