Головна / Імена / Що означає ім’я Віктор. Ім’я Віктор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Віктор. Ім’я Віктор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Віктор. Ім’я Віктор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Віктор, чоловіче ім’я, повне ім’я від Вітя, походження – латинське, значення імені Віктор – “переможець”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Водолій.

Відповідний імені знак – Уран.

Талісман-камінь, мінерал, метал – селеніт.

Талісман-колір – зелений.

Талісман-рослина – біла гвоздика, береза.

Талісман-тварина – кінь.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – терплячість, розсудливість, активність, правдивість.

Іменини Віктора – 21 і 30 січня. 13 лютого. 3, 7, 23 і 30 березня. 2 і 28 квітня. 1 і 2 травня. 1 і 19 липня. 2, 8, 15 і 29 вересня. 10 і 21 жовтня. 11, 19, 22, 24 і 29 листопада. 8 і 31 грудня.

Віктор

У дитячі роки відрізняється величезною довірливістю: все сказане йому він приймає за чисту монету. Коли з’ясовується, що його обдурили або над ним пожартували, це змушує хлопчика сильно засмутитися. Однак віра в людей швидко відновлюється, тому що значення імені націлює Віктора не пам’ятати зла й образи підлягає. Найголовніша пристрасть юного Віті – фільми і книги, присвячені розвідникам. Батьки нерідко віддають його в музичну школу, проте їх честолюбні надії зазвичай не виправдовуються, тому що їх дитина – не творча натура, що не мрійник і не фантазер. Повзрослевшему Віктору для душевного комфорту потрібні заняття, що не вимагають тривалих роздумів і польоту думки. Навіть якщо, наприклад, він володіє якимись творчими здібностями, то шукає конкретну, відчутну сферу їх застосування. Приміром, чоловік із здібностями до живопису може успішно займатися графікою. У лавах Вікторів досить багато футболістів, з них виходять розумні футбольні тренери, електрики, математики, викладачі, редактори, держчиновники. Їх хобі – водіння автомобіля, теніс. Люди з цим ім’ям належать до категорії шукачів правди. Якщо Віктор дізнається, що хтось з його близького оточення зробив щось, що виходить за рамки моральних норм, то виступить у ролі викривача, стане довго волати до голосу совісті. Володар цього імені – дуже терплячий, грунтовний, неквапливий у думках і діях людина, яка любить копітку роботу. Романтичності, ідеалізму в його душі чи не знаходиться місця. У той же час він схильний до імпульсивних вчинків, особливо в молодості, не позбавлений азарту і авантюризму. Проте Віктор вміє вчасно зупинятися, що захищає від багатьох помилок. Великий його недолік – пристрасть до спиртного; саме воно здатне стати причиною розвалу сім’ї, втрати людської подоби. Організм Віктора, який народився влітку, більш чуйний до лікування, а ось зимового володаря імені набагато складніше відвернути від дружби з зеленим змієм. У названому так чоловікові живе ретельно приховуване відчуття власної переваги над іншими. Саме воно дозволяє йому птахом Феніксом відроджуватися після найсерйозніших життєвих негараздів. Віктор може стати непоганим чоловіком, главою дружною і щасливої ​​родини. Якщо дружина робить спроби керувати ним, він не стане через це сваритися, ставлячись поблажливо. Однак якщо володар імені народився взимку, то характер у нього буде досить жорстким, непокірним, впертим. Своїх дітей він тримає в їжакових рукавицях. Він може запросто розписати день по годинах і домагатися, щоб режим дотримувався точно і беззаперечно. До подібного педантизму і строгості домочадцям звикнути складно, це часто їх злить, а підросли діти при першій же можливості намагаються виїхати з-під батькового крила. Віктор – людина обов’язку. Це почуття може стати фундаментом його тривалих відносин з жінкою, любов до якої пішла з його серця. Про неї він все життя згадує, мучачись докорами сумління, навіть коли розлучиться і одружується з іншою.

Сумісність ім’я Віктор Що значить ім’я Вікентій Що значить ім’я Веніамін Що значить ім’я Вілен Що значить ім’я Віллі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>