Головна / Імена / Що означає ім’я Валерій. Ім’я Валерій: значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер

Що означає ім’я Валерій. Ім’я Валерій: значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер

Що означає ім’я Валерій. Ім’я Валерій , його проіхожденіе , значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер

Валерій , чоловіче ім’я , повне ім’я від Валера , походження – латинське , значення імені Валерій – “сильний” , “міцний ” .

Відповідний імені знак Зодіаку – Скорпіон.

Відповідний імені знак – Плутон.

Талісман – камінь , мінерал , метал – малахіт.

Талісман – колір – жовтий.

Талісман – рослина – півонія , каштан.

Талісман -тварина – жук- скарабей .

Найбільш вдалий день – вівторок .

Схильність до таких рис , як – енергійність , самостійність.

Іменини Валерія – 22 березня, 6 травня, 7 листопада, 20 листопада.

Хлопчик, що отримав ім’я Валерій , – шибеник і непосида . Спокійні , споглядальні заняття – не для нього , тому що він обожнює бігати , грати в хованки ; ніж гучніше, активніше гра, тим для нього краще і цікавіше. Не є надто старанним учнем , але успішність демонструє непогану . Улюблене чтиво – пригодницькі романи , трохи пізніше – фантастика. Валерій з дитинства відрізняється фортецею нервової системи. Він запросто може відправитися на нічний цвинтар , якщо укладе з кимось парі, або перебігати жваву магістраль. Іноді син з таким ім’ям буває улюбленцем батька і відповідає йому взаємністю. До матері його ставлення , швидше , поблажливе ; Валерій прислухається до її думки і зауваженням , але найчастіше пропускає їх повз вуха. Часто має місце ситуація , коли батьки звертають більше уваги на особисті взаємини і проблеми , ніж на дитину. Він виявляється наданим самому собі , що провокує його на ризиковану поведінку .
Повзрослевший Валерій – комунікабельний , не обтяжений великою кількістю комплексів людина, якій нескладно спілкуватися і знайомитися з новими людьми. Відрізняється наполегливістю і в той же час азартністю : багато володарі цього імені з задоволенням ходять на іподром , вдало роблять ставки . У пріоритеті у них професії , за допомогою яких можна було б мати непогані доходи і , крім того , поїздити по різних країнах. Чоловік стати спортивним тренером , інженером , а також співаком , музикантом , якщо отримає розвиток його вроджена музикальність . В цілому Валерій – домосід . Йому приносять задоволення шопінг , заняття спортом (особливо любить бокс) . Але предмет особливої ​​пристрасті – робота на землі . Навіть якщо Валерій живе в багатоповерхівці , він все одно знайде спосіб знайти і обробляти хоча б крихітний клаптик . Не маючи такою можливістю , він як мінімум поставить ящики із зеленню у себе на балконі або на підвіконні. Валерій не проти випити , однак робить це , не виходячи за рамки розумного. Особливий трепет у його душі викликають новонароджені малятка. Небайдужий він і до собак.
Володар цього імені не квапиться з одруженням , оскільки неймовірно серйозно підходить до вибору майбутньої дружини . Важливі для нього якості – багатий внутрішній зміст , охайність , акуратність . Нерідко трапляється, що у коханих чоловіки не вистачає терпіння дочекатися , поки той покличе їх заміж , через що вони втрачають шанс знайти люблячого і неймовірно відданого чоловіка. Піти на зраду він просто не в змозі , нерідко навіть в силу суто фізіологічних причин – настільки прив’язаний у всіх сенсах до своєї другої половини . Проте , хоча Валерії та однолюби , думки і фантазії про зраду відвідують їх нерідко . Іноді дружини , відчувши свою безмежну владу над чоловіком , починають ставитися до них гірше , ніж це було на зорі їхнього сімейного життя . Це стає їх фатальною помилкою , оскільки Валерій досить самолюбний, щоб не пробачити подібного до себе ставлення.
Володарям імені , народженим в зимові місяці , властивий більш деспотичний , владний , скупий характер.

Що значить ім’я Валентин
Що значить ім’я Вадим
Що значить ім’я Вальтер
Що значить ім’я Вардан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>