Головна / Імена / Що означає ім’я Валентина. Ім’я Валентина : значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер

Що означає ім’я Валентина. Ім’я Валентина : значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер

Що означає ім’я Валентина. Ім’я Валентина , його проіхожденіе , значення , іменини , талісмани , Зодіак і характер.

Валентина , жіноче ім’я , повне ім’я від Валя , Тіна , походження – латинське , значення імені Валентина – “здорова ” .

Відповідний імені знак Зодіаку – Риби.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман – камінь , мінерал , метал – перли.

Талісман – колір – колір морської хвилі.

Талісман – рослина – незабудка , верба.

Талісман -тварина – стерлядь .

Найбільш вдалий день – четвер .

Схильність до таких рис , як – щирість , доброта , довірливість , непостійність , самопожертву , безкорисливість .

Іменини Валентини – 23 лютого, 29 липня.

Володарка імені Валентина дуже добра , і це одна з головних якостей її особистості , причому воно починає проявлятися рано. Дівчинка не пошкодує для інших дітей іграшок , на всіх розділить наявне в її розпорядженні ласощі , навіть якщо воно в неї буде останнім. Користь чи якісь інші міркування тут ні при чому: просто Валя не може бачити , як хтось страждає і засмучується. Доброта її готова проявитися в будь-який час і носить жертовний характер , причому вік в даному випадку не має значення , адже володарка імені Валентина залишається такою з молодих нігтів до старості. Найчастіше вона приходить на допомогу , коли сама потребує підтримки ще більше того , хто до неї звернувся . Душевна доброта Валентини нерідко стає для неї джерелом проблем , складнощів і навіть неприємностей , але це не може її зупинити. Вона занадто довірлива і може по « нацьковування » подруг обрушитися на їх нібито кривдників , які насправді не зробили нічого поганого. Жінка може заплутатися в тому , кого потрібно виправдовувати , а кого – засуджувати , тому їй треба більше орієнтуватися на факти і власну думку , ніж на чиїсь вигадки . Проте у неї практично немає недругів – хіба що заздрісники , проте доброта і щирість Валентини найчастіше перетворюють їх у більш доброзичливо налаштованих людей. Спілкуючись з оточуючими , вона звертає більше уваги на їх позитивні риси , ніж на негативні , ставиться до них більш лояльно , ніж до себе самої. І все ж вона уникнула б багатьох неприємних моментів і хвилювань , якби була менш серйозною , вміла жартом розрядити обстановку.
При всіх своїх перевагах володарка цього імені досить мінлива в своїх настроях і запальна. Розлютившись , посваритися , наприклад , з подругою , для неї секундна справа . Однак вона ж першою піде на примирення , причому зробить це чи не відразу після розмальовки . Подібні спалахи негативних емоцій оточуючі сприймають цілком спокійно , бо знають , що Валентина відхідливі і м’яка. Спілкуватися з цим веселим , комунікабельним , легким на підйом людиною – одне задоволення. Вона дуже легка на підйом , любить приймати гостей і сама опинятися в цій ролі. Коли жінка приходить до когось , то виявляється в перших рядах тих , хто пропонує господарям допомогу. Валентина – прихильниця азартних ігор. Процес гри її надзвичайно захоплює , а програш змушує сильно переживати.
Ці жінки можуть вибирати самі різні професії , наприклад , лікаря , медсестри , санітарки , вчителі , актриси , контролера , диспетчера , офіціантки , продавця. Якщо люблять свою справу , то будуть віддавати себе йому без залишку. Досягаючи своїх цілей , можуть йти на невеликі хитрості , не цураються пліток , правда , злобні .
Жінка одружується з кохання , однак і тут дає про себе знати її природна доброта. Любов нерідко народжується в її серці як співчутлива відповідна реакція на чиїсь наполегливі спроби її завоювати . Вийшовши заміж ( зазвичай досить пізно) , Валентина весь свій вільний час витрачає на сімейні радощі і турботи , із задоволенням займається господарством. І проте далеко не завжди можна назвати її особисте життя цілком щасливою , і головним винуватцем такого стану речей найчастіше стають чоловік . Особливо це стосується ситуацій , коли пара молода: чоловік може не оцінити свою серйозну , клопітку дружину по достоїнству. Поряд з клопотами про домочадців жінка не забуває приділяти час знайомим літнім людям.Что значить ім’я Броніслава

Що значить ім’я Броніслав
Що значить ім’я Валерія
Що значить ім’я Ванда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>