Головна / Імена / Що означає ім’я Устина. Ім’я Устина: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Устина. Ім’я Устина: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Устина. Ім’я Устина: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Устина (Устина, Юстина), жіноче ім’я, походження – латинське, значення імені Устина – “справедлива”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Овен, Скорпіон.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал – яшма, лопарская кров.

Талісман-колір – червоний.

Талісман-рослина – цибуля, спаржа.

Талісман-тварина – гриф.

Найбільш вдалий день – вівторок.

Схильність до таких рис, як – честолюбство, комунікабельність, принциповість, темпераментність, чуйність, делікатність, безкорисливість.

Іменини Устини – 15 жовтня.

Устина в ранньому дитинстві дуже схильна до застуд, є схильність до бронхіту, тому потребує особливої ​​уваги. Однак болючість не заважає цій дитині бути життєрадісним і веселим, сміливим і допитливим. У шкільні роки дівчинка не блищить успішністю. Вона дуже обов’язкова і завзята, та й здібності у неї є, але всьому виною неуважність і непосидючість. Не рятує її і дуже відповідальне ставлення до домашніх завдань. А ось в музичній школі вона може вчитися краще, оскільки природа щедро обдарувала її здібностями в цій галузі. Доросла Устина часто опиняється в центрі уваги, не роблячи для цього нічого особливого. Просто вона дуже товариська, чуйна, швидко сходиться з людьми, приходить всім, хто попросить, на допомогу, причому робить це дуже делікатно. Її вчинки позбавлені корисливих спонукань. Не дивно, що коло її друзів-приятелів неймовірно широкий. Доросле володарка імені, як і в дитинстві, як і раніше непосидюща, але зараз вона вміє концентруватися і виконувати свою роботу якісно, ​​тому завжди на хорошому рахунку у керівництва та колег. Жінка амбітна, тому зростає на посаді швидше багатьох. Однак при цьому вона нікого не розштовхує ліктями і навіть сама готова поступитися місцем більш наполегливим суперникам. Але якщо мова йде про щось принциповому, то тут з шляху вона не зійде. Устина подобається сильній статі і активно користується цією обставиною, особливо в молоді роки. У цієї темпераментної особи багато залицяльників, сексуальних контактів доти, поки вона не полюбить когось по-справжньому. Ставши вірною дружиною, Устина не терпить зради з боку чоловіка, не боїться розлучитися через це. У другій шлюб вона вважає за краще вступати ще дуже нескоро через побоювання допустити чергову помилку, хоча може знайти собі чоловіка. Власниця такого імені любить смачну їжу, причому багато готує сама по особисто винайденим рецептами. Завжди готує для гостей щедре частування. Зимова Устина – з тих, кого називають фатальними жінками. У неї дуже важкий характер, і вона дуже сексуальна. Благополучний шлюбний союз може скластися тільки з другого і третього разу, оскільки їй складно знайти влаштовує її чоловіка. Навіть у шлюбі вона оберігає свою незалежність, хоча є уважною, відданою дружиною і матір’ю. Не любить спільного з родиною відпочинку. Народжена навесні енергійна і діяльна. Розуміє і цінує красу, захоплюється мистецтвом і спортом. Є не тільки компетентним, але й ініціативним співробітником. Ця жінка виходить заміж один раз, і в сімейному житті у неї складається все добре, багато в чому завдяки готовності до компромісів. Літньої властива менша активність, вона соромлива, часом надто. В натуре народилася восени поєднуються чарівність і практичність. Вона може досягти високого соціального статусу, в тому числі завдяки вмінню показати себе з найкращої сторони. Здатна стати успішним підприємцем.

Сумісність імені Устина Що значить ім’я Урсула Що значить ім’я Уляна Що значить ім’я Фаїза Що значить ім’я Фаїна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>