Головна / Імена / Що означає ім’я Трифон. Ім’я Трифон: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Трифон. Ім’я Трифон: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Трифон. Ім’я Трифон: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Трифон, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Трифон – “живе в розкоші”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Рак.

Відповідний імені знак – Місяць.

Талісман-камінь, мінерал, метал – марказіт, срібло.

Талісман-колір – сріблястий.

Талісман-рослина – диня, волошка.

Талісман-тварина – качка, лань.

Найбільш вдалий день – понеділок.

Схильність до таких рис, як – спокій, надійність, комунікабельність.

Іменини Трифона – 1 січня, 14 лютого, 2 травня, 21 жовтня, 15 грудня.

Трифон з дитячих років своєю впертістю задає батькам неспокійний темп життя. Його постійно доводиться умовляти щось робити або, навпаки, чогось не робити, тому що ні прохання по-хорошому, ні спроби застосувати силу, моральну чи фізичну, зазвичай не дають результату. Якщо йому щось не подобається, він може відмовитися від їжі і, голодуючи, вичікувати, поки дорослі не підуть на поступки. Якщо батьки так і роблять, цим самим вони псують характер свого сина. Проте якщо у них вистачає витримки і дитина бачить, що його примхи ігноруються, це дуже прискорює перетворення Трифона в “нормального”, спокійного дитини. У шкільні роки на успішність зазвичай не буває нарікань, зате на поведінку їх предостатньо. Енергію хлопчика важливо спрямувати в конструктивне русло, наприклад, на заняття спортом.

У дитячі роки стає очевидним його гарячий інтерес до техніки, який заслуговує на увагу та розвитку. У дорослої володарі імені аналітичний склад розуму, який доповнює хороша інтуїція. Відкритий в спілкуванні з колегами, не приховує від них своїх ідей та задумів, звертається за порадою до більш досвідченим і в підсумку набуває вагомий авторитет. Це пунктуальний, відповідальний працівник, який присікає чужі спроби поставитися до роботи абияк, проявити неповагу до колег. У відносинах з жінками чоловік з таким ім’ям гранично чесний. Новина про його одруження іноді може звалюватися на близьких як сніг на голову. Більше того – рішення вступити в шлюб буває несподіваним для самого Трифона, він може прийняти його дуже швидко. Проте в більшості випадків його сімейне життя цілком благополучна. Зазвичай він стає батьком дітей різної статі. Дочка обожнює і балує, але вихованню сина приділяє більше уваги.

Сумісність імені Трифон Що значить ім’я Томас Що значить ім’я Тихон Що значить ім’я Трохим Що значить ім’я Ульманас

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>