Головна / Імена / Що означає ім’я Семен. Ім’я Семен: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Семен. Ім’я Семен: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Семен. Ім’я Семен: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Семен, чоловіче ім’я, повне ім’я від Сема, походження – давньоєврейське, значення імені Семен – “чує”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Водолій.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – смарагд.

Талісман-колір – зелений.

Талісман-рослина – овес, ясен.

Талісман-тварина – сорока.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – доброта, практичність, сприйнятливість.

Іменини Насіння – 17 січня. 8, 14, 15, 16, 23, 26 лютого. 25 березня. 18, 30 квітня. 10, 31 травня. 6, 28 червня. 3 серпня. 14, 25 вересня. 12, 22 листопада. 29, 31 грудня.

Семен успадковує матері багато рис, властиві жіночій статі: добрий, серцевий, м’який характер, відсутність агресивності. Батькам, які назвали сина таким ім’ям, доводиться запасатися терпінням. Розвиток його відбувається дуже стрімко, багато однолітки за ним не встигають. Хлопчик відрізняється дивно бурхливою фантазією, і дорослим доводиться вислуховувати чимало відмінних їм історій. Сема повинен відчувати, що його люблять; в той же час з ним потрібно вести себе майже як з дорослим. Він настільки любить читати, що книги у нього віднімати доводиться ночами. Заборони не спрацьовують, доводиться домовлятися. Якщо в чоловік йде по життю з ім’ям Семен, це означає, що в ньому дрімають зачатки різних талантів, і якщо він турбуватиметься їх розкриттям і розвитком, то може бути дуже успішними. Нерідко ці люди стають педагогами, лікарями, науковцями, літераторами, постачальниками. Семен – прекрасний друг. Навіть сильна зайнятість не завадить йому зайнятися справами своїх друзів, вникнути в їхні проблеми, надати посильну допомогу. Володарі цього імені відносяться до категорії людей, болісно переносять будь-які невдачі, які приймають їх близько до серця. У разі неуспіху може виявитися, що він не чужий заздрості, уразливості, хоча намагається ці свої якості не показувати оточуючим. У той же час чоловік намагається отримати підтримку друзів, але іноді розчаровується в ній, стикається, як йому здається, з нерозумінням. Тоді він намагається завести нових друзів, посварившись зі старими. Подружжям Семенов найчастіше стають жінки з чоловічим характером – принципові, наполегливі, норовливі. Сам же чоловік з таким ім’ям – хороший сім’янин, який присвячує родині всього себе, обожнює дітей. Він ніколи не залишається байдужим до домашніх справ, господарським клопотам. Якщо побачить, що закінчилися продукти, відкладе всі справи і відправиться в магазин за провізією. Вміє заощаджувати і може навчити цим премудростям дружину. Семен байдужий до спиртного, що додає йому ще більше очок як хорошому сім’янинові.

Сумісність імені Семен Що значить ім’я Северин Що значить ім’я Севастіан Що значить ім’я Серафим Що значить ім’я Сергій

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>