Головна / Імена / Що означає ім’я Роман. Ім’я Роман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Роман. Ім’я Роман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Роман. Ім’я Роман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Роман, чоловіче ім’я, повне ім’я від Рома, походження – латинське, значення імені Роман – “римлянин”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Водолій.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – аметист.

Талісман-колір – ліловий.

Талісман-рослина – фіалка, тополя.

Талісман-тварина – метелик-вітрильник.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – темпераментність, сильна воля, оригінальність, інтелект.

Іменини Романа – 18 січня. 11, 16 лютого. 2, 29 березня. 15 травня. 5, 13 червня. 1, 6, 11, 15, 23 серпня. 8, 24 вересня. 8, 14 жовтня. 13 листопада. 1, 10 грудня.

Хлопчик Роман часто хворіє на ГРЗ, які мають звичай давати ускладнення, серед яких може бути і астма. Що стосується його поведінки та навчання, то і тут батькам розслаблятися не доводиться: хлопчик любить прогулювати уроки і не обтяжує себе виконанням домашніх завдань. Нудне, одноманітне життя для Романа будь-якого віку неприйнятна. Цілком у його дусі кинути вуз на п’ятому курсі, щоб виїхати на заробітки в іншу країну; піти працювати не за фахом. У ньому швидко прокидається ентузіазм, який передається й оточуючим. У той же час це потайний, зовні стриманий і навіть байдужа людина, що часто не дозволяє розгледіти в ньому високий інтелект, пристрасну натуру, розвинену інтуїцію. Йому притаманні яскраво виражений дар переконання, вміння протистояти чужому впливу, самостійність, сильна воля, працьовитість, що дозволяють успішно завершувати розпочате. Повною мірою ця людина розкривається тільки на четвертому десятку років життя. Роман не стане братися за реалізацію занадто грандіозних планів, щосили намагатися стати лідером. Проте його якості можуть знайти гідне застосування в самих різних сферах, особливо подразумевающих активну комунікацію. Володар ім’я Роман надає великого значення розміром потенційних доходів: чоловік націлений на високооплачувану роботу, вважає, що гідний кращого. Своїй справі, яким би воно не було, присвячує себе цілком, тому в більшості випадків його вимогливість цілком виправдана. Часто Роман налаштований на діяльність у сфері мистецтва. Цей влюблива чоловік міняє жінок як рукавички, прагнучи знайти супутницю життя. Головне, що від неї вимагається, – це готовність віддати себе чоловікові без залишку, присвятити себе, забуваючи про особисті інтереси. Але навіть для такої жінки він не зможе стати ідеальним чоловіком: перешкодою стане його пристрасна натура, нетерпимість до одноманітності. Трохи вгамувати володаря імені допомагає поява в сім’ї малюка, що перетворює його на відмінного батька. Роман є главою сім’ї, але не зловживає своєю владою, не стає тираном, з готовністю бере участь у господарських справах. Родині Романа нудьга не грозить ніколи.

Сумісність ім’я Роман Що значить ім’я Ролан Що значить ім’я Родіон Що значить ім’я Ростислав Що значить ім’я Рубен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>