Головна / Імена / Що означає ім’я Річард. Ім’я Річард: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Річард. Ім’я Річард: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Річард. Ім’я Річард: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Річард, чоловіче ім’я, повне ім’я від Дік, походження – древньогерманська, значення імені Річард – “разючий без промаху”, “сміливий”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Телець, Терези.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – хризоліт, сердолік.

Талісман-колір – синій, зелений.

Талісман-рослина – барвінок.

Талісман-тварина – лань, тюлень.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – комунікабельність, недовірливість, стійкість, щедрість, терплячість, обачність.

Іменини Річарда – 7 лютого, 3 та 20 квітня, 1, 4 і 29 травня, 9 червня, 30 липня, 22, 30 і 31 серпня, 22 листопада, 1 грудня.

Маленький Річард не дає своїм батькам можливості розслабитися. Він дуже емоційний, неврівноважений, спритно, пустотливий, часто пустує, потрапляє у всілякі історії, травмується в гонитві за гострими відчуттями. Не може мирно співіснувати з дівчатками. Відрізняється прекрасним апетитом, іноді навіть занадто. Будучи школярем, часто отримує зауваження, але успішність у нього хороша. Це дуже добрий, щедрий хлопчик. Ставши підлітком, перетворюється на надійного захисника дівчаток. Зростає молодою людиною з вольовим, сильним характером, витривалим, терплячим, з твердими принципами. Цими ж якостями володіє і дорослий володар імені. Це боєць, який у всьому йде до кінця, вміє орієнтуватися в екстремальних ситуаціях, швидко вловити суть справи і прийняти оптимальне рішення. Цей сильний, хоробрий людина завжди стоїть на сторожі інтересів слабкіших, вселяє в них надію. Річард дуже комунікабельний, відкритий, може стати душею будь-якої компанії, завжди в оточенні людей, завжди всім допомагає. Водночас недовірливий, звик все перевіряти, не вірячи на слово. Може вислухати чужу думку, але робить по-своєму. Так само обачно вибирає супутницю життя; націлений на створення міцного союзу. Найчастіше це мрія збувається. Нерідко Річард усвідомлено стає багатодітним батьком. Із синами строгий, з доньками – ніжний і турботливий. Матеріальне забезпечення сім’ї на ньому, і він гідно справляється з цією роллю. Ніколи не забуває про батька з матір’ю.

Сумісність ім’я Річард Що значить ім’я Ріхард Що значить ім’я Рифат Що значить ім’я Роберт Що значить ім’я Родіон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>