Головна / Імена / Що означає ім’я Рената. Ім’я Рената: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Рената. Ім’я Рената: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Рената. Ім’я Рената: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Рената, жіноче ім’я, повне ім’я від Рена, походження – давньогрецьке, значення імені Рената – “відродилася”, “повернулася до життя”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Терези.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал -.

Талісман-колір – зелений, оранжевий.

Талісман-рослина – петрушка, горіх.

Талісман-тварина – ласка.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – енергійність, дружелюбність, імпульсивність, упертість, ідеалістичність.

Іменини Ренати – 23 травня.

Дівчинка на ім’я Рената вимагає особливого поводження, оскільки вона надзвичайно емоційна і ранима. Її душа завжди наповнена сильними почуттями – незалежно від віку. Дівчинка дуже схожа на батька, для неї надзвичайно важливо його суспільство, моральна підтримка. Але часто ситуація складається зовсім по-іншому: потрібної уваги вона не отримує. До власниці цього імені дуже рано приходить розуміння, що життя – штука непроста, що їй доводиться покладатися тільки на себе. Доросла Рената ніколи не розраховує на банальне везіння. Вона на 100% упевнена, що отримати бажане можна за рахунок серйозних зусиль, важкої роботи. Починаючи яке б то не було нову справу, вона буде довго розмірковувати, сумніватися у його доцільності. Але якщо рішення виявиться позитивним, то вона візьметься за виконання настільки наполегливо і вперто, що жодна перешкода не зможе встати на її шляху. Особливо цілеспрямованими є зимові Ренати. Як це не дивно, володарка імені – досить романтична особа. Герої книг, фільмів, телепередач сприймаються нею як реальні, вона їм від усієї душі співпереживає. Це дуже щира людина, який не вважає за потрібне приховувати від людей свої проблеми, у тому числі в особистому житті. Рената відкрита і дружелюбна, коло її знайомих і приятельок досить широкий. Люди її люблять, адже вона ні на кого не злиться, не заздрить, чужі успіхи викликають у неї лише позитивні емоції. Але якщо люди надходять негідно, вона сильно засмучується. Жінка досить образлива, але це почуття швидко покидає її серце. Іноді може розлютити. Єдине, чого вона не в силах пробачити, – це зрада. Зазвичай Рената рано виходить заміж. Їй дуже подобаються домашні справи, і справляється з ними вона дуже вміло. Головний її талант – кулінарний.

Сумісність ім’я Рената Що значить ім’я Рема Що значить ім’я Регіна Що значить ім’я Римма Що значить ім’я Роберта

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>