Головна / Імена / Що означає ім’я Омелян. Ім’я Омелян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Омелян. Ім’я Омелян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Омелян. Ім’я Омелян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Омелян, чоловіче ім’я, повне ім’я від Ємеля, походження – давньогрецьке, значення імені Омелян – “улесливий”, “лагідний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Терези.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал – моріон, яшма.

Талісман-колір – коричневий, зелений.

Талісман-рослина – гірчиця, верес.

Талісман-тварина – ворон, вовк.

Найбільш вдалий день – вівторок.

Схильність до таких рис, як – незалежність, імпульсивність, надійність, правдивість.

Іменини Омеляна – 21 січня, 31 січня, 20 березня, 29 березня, 31 липня, 21 серпня, 31 серпня, 4 листопада, 24 грудня.

Омелян – хлопчик домашній; для всіх буде краще, якщо випаде можливість не водити його в дитячий сад. Мама з татом повинні пам’ятати про слабку нервову систему своєї дитини, яка, втім, з віком стає більш міцною. Фізичні покарання до нього не застосовні, та й будь-які інші повинні бути обгрунтованими. Хлопчик часто застуджується, страждає від бронхіту, але його характеру це не псує: він росте досить врівноваженим і некапризним. Відмінна пам’ять допомагає бути йому непоганим учнем, хоча він не звик приділяти багато часу урокам і зубрити матеріал. Юний володар імені має авторитет в очах своїх ровесників. Достойно закінчити школу і вступити до вузу йому не складає особливих труднощів. Дорослий Омелян – чесний, надійний, товариська людина, який подобається оточуючим. Втім, симпатіями до нього з боку людей він вміє користуватися в своїх інтересах. Чоловік не може похвалитися великою кількістю друзів, проте все, що є, є справжніми, перевіреними, вірними. На кар’єру він не орієнтований, задоволений тим, що вже є в його розпорядженні, але начальство зазвичай доручає йому найбільш відповідальні ділянки роботи, після чого починається досить швидке просування по службі. Працівникові з таким ім’ям вдається налаштувати колег на хвилю успіху, організувати їх для будь-якого проекту. Омеляну подобається побути серед представниць прекрасної статі, блиснути своїми достоїнствами, часто трохи перебільшеними їм самим же. У перший раз чоловіка може чекати нещаслива одруження. Розставання завдає йому глибоку психологічну травму, змушує поринути в депресію. Другу супутницю життя він вибирає з великими пересторогами, і відбувається це вже через великий проміжок часу. Дітей від першого шлюбу чоловік як і раніше любить і не забуває, а другий шлюб для нього може бути бездітним – точніше, він може одружитися на жінці з дитиною, а власних більше не мати. Омелян любить незалежність, але намагається своєю поведінкою не засмучувати близьких. Це дбайливий господар, великий любитель дачі, риболовлі, походів за грибами, консервування овочів та фруктів, водіння автомобіля. Де б він не був, додому повертається із задоволенням, тому що любить і його, і тих, хто в ньому живе.

Сумісність імені Омелян Що значить ім’я Єлисей Що значить ім’я Єлизар Що значить ім’я Веремій Що значить ім’я Єрмолай

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>