Головна / Імена / Що означає ім’я Олександра. Ім’я Олександра: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Олександра. Ім’я Олександра: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Олександра. Ім’я Олександра: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Олександра (Александріна, Алекса), жіноче ім’я, повне ім’я від Саша, Шура, походження – давньогрецьке, значення імені Олександра – “захисниця людей”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Телець

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – олександрит.

Талісман-колір – блакитний, червоний, зелений.

Талісман-рослина – бузок, каштан, гладіолус.

Талісман-тварина – краб, бик.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – честолюбство, цілеспрямованість, емоційність, правдивість.

Іменини Олександри – 18 лютого. 14 і 22 березня. 2 квітня. 6 і 31 травня. 26 і 17 липня. 30 вересня. 13 і 18 жовтня. 19 листопада. 23 грудня.

Характер Олександри в дитинстві багато в чому залежить від того, скільки дітей у сім’ї. Якщо вона єдина дочка, то в ній розвинуться примхливість і впертість, скритність. Ігри з однолітками не виглядають в її очах дуже привабливим заняттям. Будучи школяркою, вона охоче займається в спортивних секціях. Цілеспрямованість Саші сприяє тому, що на цьому терені нею можуть бути досягнуті серйозні результати. В очах оточуючих Олександра нерідко виглядає відлюдною, трохи замкнутою дівчинкою чи дівчиною, проте за цим виглядом ховається дуже довірлива натура. Це дуже чистий, чесний чоловік, який вимагає таких же якостей від інших. Якщо вона зрозуміє, що хтось її обдурив, симпатія до брехунові буде втрачена назавжди, тому хитрувати з Сашею дуже необачно. У школі носителька цього імені займається добре, але тільки в тому випадку, якщо для себе визнає це необхідним. Не любить брати участь у домашніх клопотах; їй простіше “захворіти”, ніж надати посильну допомогу батькам під час генерального прибирання. Однак вона ж здатна проявити чудеса працьовитості, якщо їй доведеться опинитися в гостях, в компанії, де її знають не дуже добре. Для дівчинки з цим ім’ям майже завжди є складним завданням знайти взаєморозуміння з матір’ю. У міру дорослішання Олександра починає більш відверто вести себе з мамою, та й цілому стає більш відкритою людиною. Зазвичай у неї добре складаються відносини з сильною статтю, дружити з яким вона починає досить рано. З цією дружбою вона йде по життю, і чоловіки охоче підтримують такі відносини. Зазвичай володарка імені чітко розуміє, яке місце в житті вона хоче зайняти, і йде до своєї мети. Вважає для себе потрібним і важливим вступити до вузу, отримати вищу освіту. Олександри можуть ставати талановитими бухгалтерами та лікарями. Їм подобається керувати автомобілем, спостерігати за футбольними і хокейними матчами, подорожувати, виїжджати за місто і жити при цьому в наметі. Почуття любові дуже благотворно впливає на Олександру, роблячи її більш активним і менш дозвільним людиною. Обзаводиться родиною досить пізно, перетворюючись на відмінну господиню, доброго і надійного друга свого чоловіка, уважну матір двох-трьох дітей, яких вона виховує в строгості. Єдине, що не складається в її сімейного життя, – це відносини зі свекрухою. Заради сім’ї Олександра готова зробити дуже багато.

Сумісність імені Олександра Що значить ім’я Алевтина Що значить ім’я Алана Що значить ім’я Алена Що значить ім’я Аліко

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>