Головна / Імена / Що означає ім’я Никифор. Ім’я Никифор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Никифор. Ім’я Никифор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Никифор. Ім’я Никифор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Никифор, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Никифор – “переможний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Терези.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – бурштин, сердолік, опал.

Талісман-колір – білий, помаранчевий.

Талісман-рослина – фіалка.

Талісман-тварина – пелікан.

Найбільш вдалий день – четвер.

Схильність до таких рис, як – оптимістичність, цілеспрямованість, працьовитість, недовірливість, швидкість реакції.

Іменини Никифора – 26 січня. 13, 21, 22 лютого. 14, 23, 26 березня. 2, 17, 26, 30 травня. 15, 29, 30 червня. 5, 26 листопада. 24 грудня.

Никифор живе з задоволенням, знаходить приводи для радості в будь-яких проявах буття. Він відрізняється здатністю буквально на льоту вловлювати суть будь-якої справи, а також стрімкістю реакції. Побутові, повсякденні турботи відходять у нього на другий план; куди більш цікавою і привабливою йому здається інтелектуальна сторона життя. Це дуже допитливий, багато читає людина, яка прагне все дізнатися і запам’ятати, благо, чудова пам’ять йому це дозволяє. Никифор – дуже працездатний і працьовита людина, у якого складаються непогані відносини з колегами. Якщо люди до нього байдужі (особливо якщо це керівництво), для людини на ім’я Никифор це має велике значення: чоловік відчуває величезний дискомфорт. Його не можна назвати активістом-громадським діячем; від загальних заходів він намагається самоусунутися. Чоловік дуже недовірливий, упертий, і це, мабуть, головні його недоліки. Він переконаний, що краще його ніхто не впорається зі справою, може пороти гарячку, дратуватися через повільність колег. У діловій сфері Никифор досить везучий, але іноді буває і так, що невдачі переслідують його цілою низкою. Це чуйний, добрий, що піклується про родичів людина з веселою вдачею і хорошим почуттям гумору. Однак у той же час він може бути дратівливим і цинічним. Його одруження зазвичай буває ранньої, однак сімейне життя складається благополучно. Не останню роль в цьому відіграє готовність Никифора в будь-якій ситуації йти на компроміс і вимагати того ж від домочадців. Він пильно стежить за тим, щоб члени його сім’ї дотримувалися моральних норм, вели себе гідно. Домашнім господарством практично не займається, хоча всі події в своєму осередку суспільства намагається тримати під контролем.

Сумісність імені Никифор Що значить ім’я Микита Що значить ім’я Никанор Що значить ім’я Никодим Що значить ім’я Микола

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>