Головна / Імена / Що означає ім’я Нільс. Ім’я Нільс: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Нільс. Ім’я Нільс: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Нільс. Ім’я Нільс: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Нільс, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Нільс – “переможець народів”.

Іменини Нільса – 6 січня. 16, 17 лютого. 11, 13, 22 березня. 7, 29 травня. 9 серпня. 5, 6, 8 жовтня. 10, 13, 25 листопада. 12, 19, 29 грудня.

Ім’я Нільс являє собою різновид ім’я Микола, поширену в скандинавських країнах – Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії. Його володар – неймовірно амбіційний і марнославний людина, яка не мислить себе без того, щоб оточуючі їм захоплювалися. Думка про нього інших людей завжди має для нього велике значення. Це естет з аристократичними, вишуканими манерами. Він має гарний смак і незмінно піклується про те, як виглядає зовні, яке враження справляє. Він непогано розбирається в мистецтві, може знати декілька мов, що тільки підвищує його самооцінку. Любов до себе, захоплення самим собою нерідко роблять цієї людини егоїстичним і зарозумілим. Але в цілому це комунікабельний і відкритий для спілкування чоловік. Йому не складає особливих труднощів швидко налагодити контакт з будь-якою людиною. Йому лестить, коли саме його персона опиняється в центрі уваги, але він цілком може подбати про інших людей, про їхні інтереси; його не можна дорікнути в жадібності. Також було б несправедливо назвати його легковажним франтом: це цілком дисциплінований і вольова людина, що прагне до лідерства і має на це підстави. Він звик у всьому дотримуватися принципу справедливості, дотримуватися букви закону і до будь справах звик ставитися з повною відповідальністю і серйозністю. Все це не заважає йому бути натурою незалежною і волелюбною. Найчастіше власники такого імені пов’язують своє життя з творчістю, мистецтвом, і це цілком закономірно, оскільки Нільс зазвичай обдарований такого роду здібностями, наприклад, до літератури, живопису. До того ж він чудово розбирається в багатьох речах, що мають відношення до прекрасного, до мистецтва. Наприклад, він знає толк в ювелірній справі, може дати об’єктивну рецензію на виставу. Нільс завжди не проти відправитися в подорож. Названий так чоловік націлений на створення дружньої родини. Сімейні цінності та моральні норми для нього не порожній звук, він стає чудовим сім’янином, незважаючи на гарячу любов до власної персони. Зі своєю дружиною він ніжний, сентиментальний, чуттєвий, делікатний, і при всьому при цьому він надійний: можна на нього завжди покластися, у всьому йому довіряти.

Сумісність імені Нільс Що значить ім’я Никон Що значить ім’я Микола Що значить ім’я Нісон Що значить ім’я Нифонт

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>