Головна / Імена / Що означає ім’я Микола. Ім’я Микола: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Микола. Ім’я Микола: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Микола. Ім’я Микола: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Микола (Никола), чоловіче ім’я, повне ім’я від Коля, походження – давньогрецьке, значення імені Микола – “переможець народів”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Стрілець.

Відповідний імені знак – Юпітер.

Талісман-камінь, мінерал, метал – сапфір.

Талісман-колір – блакитний.

Талісман-рослина – гладіолус, ясен.

Талісман-тварина – кінь.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – загострене самолюбство, непостійність, практичність.

Іменини Миколая – 6, 14, 17, 24, 31 січня. 1, 4, 6, 14, 16, 17, 26, 28 лютого. 2, 5, 7, 8, 11, 13, 15, 18, ​​20, 22, 26 березня. 17, 18 квітня. 4, 7, 9, 10, 16, 22, 29 травня. 1, 23, 27 червня. 17 липня. 1, 6, 9, 11, 21, 25, 26, 27 серпня. 1, 5, 12, 15, 17, 20, 23, 24, 26, 28 вересня. 5, 6, 8, 17, 20, 21, 25 жовтня. 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 16, 19, 23, 25, 27, 28, 29 листопада. 1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31 грудня.

Маленький Микола відрізняється богатирським здоров’ям і досить поступливим, некапризним характером. Школяр з таким ім’ям займається непогано, причому всі предмети йому цікаві приблизно однаковою мірою. Це енергійний, кмітливий, кмітливий, сильний хлопчик. Якщо батьки не приділяють йому достатньо уваги, дитина переживає: для юного володаря імені Микола це має велике значення. Названий так доросла людина відрізняється особливою практичністю; ніякі труднощі не застануть його зненацька і не змусять звернутися за допомогою: він з усім справляється сам. Допомагають йому в цьому працездатність і працьовитість. Якщо йому підвернеться шанс заробити, він його ніколи не проігнорує. Відмінна риса володаря такого імені – яскраво виражене самолюбство. У сукупності з суперечливістю натури це якість забезпечує йому труднощі в спілкуванні з людьми. Однак Микола достатньо комунікабельний, його тягне до людей, тому замкнутися для нього не варіант. Чоловік знаходить для себе вихід у тому, щоб приховувати свої справжні думки і почуття від інших, часто включаючи близьких. Ще одна його характерна риса – це дотепність, яке іноді може набувати досить уїдливий, агресивний відтінок. Якщо Микола стає керівником, то його підлеглі знаходяться в постійній напрузі, оскільки їх начальник може дозволяти собі замашки феодала. Він схильний до спалахів гніву і в цей час втрачає над собою контроль. Найбільшою мірою це стосується представників імені, народжених взимку. Однак після цього він не стане робити вигляд, нібито нічого не сталося, і відчуває себе винним. Микола легко закохується, причому робить це з усією пристрастю своєї натури. Якщо йому сподобалася якась дівчина чи жінка, він не буде зволікати із запрошенням на побачення, а потім – з пропозицією вийти за нього заміж. У близьких подібна рішучість Миколи викликає легкий шок, проте чоловіка це абсолютно не бентежить. Він великий ревнивець, причому, охоплений цим почуттям, він втрачає над собою контроль. Зазвичай вибирає не просто симпатичних жінок, а розумних, що володіють кращими людськими якостями. Миколі дуже подобається облаштовувати своє житло, причому багато чого по дому він робить без залучення сторонніх фахівців. У товаристві своїх дітей він стає зовсім іншою людиною, сини і дочки можуть розраховувати на те, що будь-який їх каприз буде задоволений. Велику біду в сім’ю Миколи може принести алкоголь: згубна залежність від нього може виникнути дуже швидко.

Сумісність ім’я Микола Що значить ім’я Никодим Що значить ім’я Никифор Що значить ім’я Никон Що значить ім’я Нільс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>