Головна / Імена / Що означає ім’я Лев. Ім’я Лев: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Лев. Ім’я Лев: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Лев. Ім’я Лев: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Лев, чоловіче ім’я, повне ім’я від Льова, походження – грецьке, значення імені Лев – “лев”, “цар звірів”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Лев.

Відповідний імені знак – Сонце.

Талісман-камінь, мінерал, метал – алмаз.

Талісман-колір – золотистий.

Талісман-рослина – шипшина, кедр.

Талісман-тварина – лев.

Найбільш вдалий день – неділя.

Схильність до таких рис, як – рішучість, цілеспрямованість, обов’язковість.

Іменини Лева – 12 січня, 2 лютого, 3, 5 і 13 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 24 жовтня, 25 листопада, 20 грудня.

Хлопчик, якого назвали Лев, – спокійний, урівноважений і навіть трохи флегматичний дитина. Бурхливі спалаху емоції, істерика трапляються у нього вкрай рідко, і якщо він повів себе таким чином, це означає, що маляті на ім’я Лев завдали дуже сильне образа, образили, довели до ручки, оскільки плакати та вередувати через всяких дрібниць він не стане . Йому подобаються гучні забави, активні ігри. Хуліганом і задиракою його назвати не можна, але на відповідні заходи, захист себе і товаришів він цілком здатний. Нерідко буває так, що батьки намагаються захистити сина від спілкування з дворовими компаніями, однак цього краще не робити. Хлопчику краще раніше дізнатися про справжнє життя, про те, що люди бувають не тільки хорошими, інакше згодом йому загрожує розчарування й озлоблення, і це зіпсує його характер. Також батькам бажано попрацювати над прищепленням своєму хлопчику впевненості в собі. Юний Льова рано починає проявляти інтерес до протилежної статі і питань інтимних взаємин. Пізніше він не завжди впевнений у своїй чоловічій силі і тому намагається самостверджуватися за допомогою великого числа контактів з жінками. Навіть самі незначні осічки на цьому терені змушують його панікувати і впадати у відчай. Лев – людина цілеспрямована, відповідальний, сумлінний, обов’язковий, що допомагає йому здобувати значущий соціальний статус. Це чоловік, який може бути гнучким, терпимим, здатний стримати свої бажання, а то і зовсім від них відмовитися. Якщо і є в його оточенні недоброзичливці і заздрісники, то тільки одиниці, і це пояснюється доброзичливим характером Лева. Від цієї людини нібито йдуть хвилі доброзичливості і тепла, він готовий у будь-який момент відгукнутися, прийти на допомогу. Він особливо небайдужий до літніх та болеющим людям, тому цілком логічно, що нерідко стає лікарем. Проте яким добродушним і коректним не був би Лев, він може роз’яритися, якщо його кращими якостями зловживають і ігнорують ввічливе звернення. Близько Льва завжди повинні відчувати межу, за якою його терпіння і стриманість закінчуються. Саме доброту, а також відданість хочуть бачити в першу чергу в своїх других половинах володарі такого імені. Проте їхні дружини нерідко відрізняються навіженим, неврівноваженим поведінкою. Чоловікам подобається риболовля, збирання грибів, плавання. Їх не можна віднести до любителів спиртного.

Сумісність ім’я Лев Що значить ім’я Лазар Що значить ім’я Лаврентій Що значить ім’я Леван Що значить ім’я Левон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>