Головна / Імена / Що означає ім’я Леонтій. Ім’я Леонтій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Леонтій. Ім’я Леонтій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Леонтій. Ім’я Леонтій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Леонтій, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Леонтій – “левиний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Лев.

Відповідний імені знак – Сонце.

Талісман-камінь, мінерал, метал – алмаз, золото.

Талісман-колір – жовтий, червоний.

Талісман-рослина – лимон, олива.

Талісман-тварина – лев.

Найбільш вдалий день – неділя.

Схильність до таких рис, як – самовпевненість, прагматичність, обов’язковість, надійність.

Іменини Леонтія – 4, 10, 11, 26 лютого. 5, 22 березня. 7, 17, 27 травня. 5, 9 червня. 1, 23, 31 липня. 2, 14, 22 серпня. 10, 26 вересня. 20, 29, 31 жовтня. 1 листопада. 24 грудня.

Маленький Леонтій – великий упертюх, але особливого клопоту старшим не створює. Зазвичай зовнішністю і всім іншим нагадує маму. Дорослий володар такого імені – в душі сором’язлива людина, але намагається не подавати виду. У той же час ці люди зарозумілі, часто ставлять себе вище інших; не заводять друзів, які не можуть бути їм хоч чимось корисні, оскільки меркантильні й жадібні. Їм не чужі кар’єрні устремління, проте реалізують свої професійні амбіції вони досить повільно: заважає відсутність уміння пристосовуватися. Водночас Леонтій, що сів у крісло керівника, стає відмінним управлінцем, який вміє об’єднати і подружити ввірених йому співробітників. Це дуже надійний, відповідальний, обов’язковий людина, яка намагається будь-що-будь нікого не підводити. У нього добре розвинена інтуїція. Професію він може вибрати саму різну – стати, наприклад, педагогом, слідчим, лікарем, програмістом, адміністратором, артистом, механіком, столяром. До жінок Леонтій небайдужі, і це взаємно. Однак все обмежується необтяжливими зв’язками: якщо з’являється натяк на щось серйозне, то чоловік може ретируватися. Однак знайшовши по-справжньому коханої людини, він стає надійним чоловіком і уважним батьком, який ні за що не кине своєї сім’ї. Одягається незмінно охайно і елегантно; його рідко можна побачити без краватки.

Сумісність імені Леонтій Що значить ім’я Леонід Що значить ім’я Леонард Що значить ім’я Леопольд Що значить ім’я Лука

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>