Головна / Імена / Що означає ім’я Леонід. Ім’я Леонід: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Леонід. Ім’я Леонід: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Леонід. Ім’я Леонід: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Леонід, чоловіче ім’я, повне ім’я від Льоня, походження – давньогрецьке, значення імені Леонід – “подібний до лева”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Лев.

Відповідний імені знак – Сонце.

Талісман-камінь, мінерал, метал – алмаз.

Талісман-колір – золотистий.

Талісман-рослина – шипшина, кедр.

Талісман-тварина – лев.

Найбільш вдалий день – неділя.

Схильність до таких рис, як – терплячість, делікатність, загострене самолюбство.

Іменини Леоніда – 23 березня. 28, 29 квітня. 9, 18 червня. 30 липня. 21, 25 серпня. 12, 15, 28 вересня. 13 жовтня. 1, 12 листопада.

Леонід вже

У дитячі роки демонструє пильну увагу до власного здоров’я – набагато більшу, ніж це роблять багато дорослі. Якщо йому не пощастить трохи подряпати палець, то відразу ж побіжить за бинтом, а якщо у Льоні трохи підвищиться температура, то швидко призначить сам собі постільний режим. Володар цього імені ні за що не відправить собі в рот їжу, щодо свіжості якої він відчуває сумніви. З таким трепетним ставленням до здоров’я Леонід часто пропускає шкільні уроки, але на оцінках це негативно не позначається. Названого так юнака легко захопити якимось цікавою справою; він з величезним задоволенням, наприклад, з’їздить на нічну риболовлю. Однак при цьому неодмінно подбає про те, щоб його дорогоцінне здоров’я не постраждало, постарається убезпечити себе навіть від банального нежитю. Вибравши собі професію, дорослий власник цього імені, будучи людиною самолюбним і честолюбним, зробить все, щоб його успіхи як мінімум не були гіршими, ніж у інших. Леонід обирає професію чиновника, журналіста, водія автокрана, зварника. Але яку б спеціальність він ні придбав, на якому робочому місці не опинився, чоловік налагодить нормальні відносини і з колегами, і з керівництвом. За це він може подякувати свій характер – терплячий, гнучкий. Якщо чоловік носить ім’я Леонід, значить, він уміє вчасно пристосуватися і до людей, і до обставин, може погасити зароджується або вже існуючий конфлікт. Однак в інших ситуаціях він може продемонструвати оточуючим і зовсім інші якості – принциповість, твердість, непоступливість. Леонід – яскрава ілюстрація до розхожій тези про те, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Було б несправедливо стверджувати, що цій людині вже зовсім чужі почуття і інші «високі матерії». Проте якщо обраниця день у день буде пригощати його однією яєчнею і злиплими макаронами, то на любові і взаєминах це може відбитися самим пагубним чином. Те ж саме можна сказати і про гидливості чоловіки: його може порядком розладнати чи роздратувати, наприклад, погано вимитий посуд. Він дуже ревнивий, і це якість помітно посилюється під впливом алкогольних напоїв, яких він зовсім не цурається. Супутниці Леоніда не можна критикувати його в присутності інших людей, оскільки він ставиться до цього дуже болісно.

Сумісність ім’я Леонід Що значить ім’я Леонард Що значить ім’я Леон Що значить ім’я Леонтій Що значить ім’я Леопольд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>