Головна / Імена / Що означає ім’я Кирило. Ім’я Кирило: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Кирило. Ім’я Кирило: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Кирило. Ім’я Кирило: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Кирило, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке.

Значення імені Кирило – “маленький пан”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Козеріг.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – сапфір жовтого кольору.

Талісман-колір – темно-жовтий.

Талісман-рослина – крокус, ялиця.

Талісман-тварина – марал.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – егоїстичність, самовпевненість, комунікабельність.

Іменини Кирила – 31 січня. 17 і 27 лютого. 18, 22 і 31 березня. 3 і 11 квітня. 11, 17, 23 і 24 травня. 3, 22 і 30 червня. 22 липня. 15 серпня. 19 вересня. 11 і 23 жовтня. 11 і 20 листопада. 15 і 21 грудня.

Маленький Кирило – особистість неймовірно допитлива, з тих невгамовних малюків, яких називають чомучками. Він нерідко ставить старших у глухий кут своїми питаннями, незважаючи на всю їх наївність і дитячість. Варто Кирилкові навчитися складати букви в слова, як він починає читати все підряд – від етикеток до перших-ліпших йому під руку книг. Є велика ймовірність, що всі книги в будинку виявляться перечитала, тому літературу, не призначену для дітей, варто заховати подалі.

Відмінна пам’ять дозволяє добре запам’ятовувати багато чого з прочитаного і почутого. Часто можна почути, як маленького володаря такого імені ставлять у приклад іншим дітям: у вчителів немає ні найменших нарікань на його поведінку, оскільки хлопчик з раннього дитинства засвоює хороші манери. А ось ровесники не плекають до нього особливої ​​симпатії, оскільки, на їх думку, він занадто великий егоїст. Від нього не дочекається підказок навіть сусід по парті; він нікому не допоможе на контрольній, не дасть списати домашнє завдання.

Дорослий Кирило теж не користується гарячою любов’ю колег все через ту ж егоїстичності, а також через його бажання всюди опинятися на перших позиціях, неприхованого честолюбства, кар’єризму. Якщо цей чоловік вступить з ким-небудь в суперечку, то змусити його змінити точку зору – марна трата часу і нервів. Міркування на абстрактні теми – одне з улюблених його занять, так само як і все, що дозволяє блиснути інтелектом, красномовством.

Будучи володарем завищеної самооцінки, він постійно чекає, що оточуючі неодмінно відзначать його витончені манери, тонкий смак, вміння красиво, стильно, модно одягатися і будуть співати йому хвали.

Кирило – не з тих, хто буде обростати комплексами неповноцінності, а якщо і закрадутся його душу сумніви з приводу своїх недоліків, то це ні за що не проявиться зовні. Великий любитель покрасуватися, він зупиняє свій вибір на такій супутниці життя, яка була б ефектною, справляла на оточуючих приємне враження, добре виглядала б з ним у парі. При цьому він ревнивий. Зберігає вірність дружині, найчастіше стає батьком єдиної дитини.

Якщо чоловік носить ім’я Кирило, то це може означати, що між ним і тещею чи не з першого погляду виникне взаємна антипатія. Завдяки самоконтролю йому вдається це приховувати, але змусити його жити під одним дахом з нею практично неможливо. Від цього чоловіка не дочекатися ініціативності в домашніх справах, але ігнорувати прохання про допомогу по господарству він не стане. Не відрізняється особливою вибагливістю в їжі. Іноді купує породистого собаку, але доглядати за нею доведеться іншим членам родини.

Сумісність імені Кирило
Що значить ім’я Кім
Що значить ім’я Карл
Що значить ім’я Клавдій
Що значить ім’я Клаус

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>