Головна / Імена / Що означає ім’я Ілля. Ім’я Ілля: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ілля. Ім’я Ілля: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ілля. Ім’я Ілля: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Ілля, чоловіче ім’я, походження – давньоєврейське, значення імені Ілля – “Яхве – мій бог”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Козеріг.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – вогненний опал, сердолік.

Талісман-колір – помаранчевий, жовтий.

Талісман-рослина – братки, капуста, аїр.

Талісман-тварина – краб, качка, гусак, жаба.

Найбільш вдалий день – понеділок.

Схильність до таких рис, як – спокій, практичність, слабка воля.

Іменини Іллі – 1, 21, 25 і 27 січня. 3, 13 і 29 лютого. 1 і 22 березня. 5 і 10 квітня. 23 червня. 2, 25 і 30 серпня. 16, 26 і 30 вересня. 11 жовтня. 16, 17 і 22 листопада. 5, 9, 18, ​​29 і 31 грудня.

Якщо хлопчику дали ім’я Ілля, то значить, вже

У дитячі роки проявиться така його характерна риса, як хазяйновитість. Що б не робили батьки – ремонтували житло, возилися на дачі в городі, мили або лагодили автомобіль – Іллюша неодмінно виявиться поруч і буде в міру своїх сил брати участь у процесі. Якщо батьки підтримають його ентузіазм і направлять його в потрібне русло, то отримають тлумачного помічника, на якого можна завжди покластися. Крім того, матері з батьком слід приділяти особливу увагу друзям і приятелям, з якими спілкується син. Таких зазвичай досить багато, оскільки дитина активний, любить спілкуватися, грати. На нього легко вплинути, і до того ж він може подружитися з не самими зразковими дітьми. Дорослий Ілля – людина, чий розум гострий, а душа – добра. Він може і розлютитися, що трапляється нерідко, але охолоне теж дуже швидко, готовий взяти на себе відповідальність і вину, якщо з кимось у нього трапиться конфлікт. Цей чоловік справляє враження світлого, «теплого», «сонячного» людини, хоча тримається зазвичай дуже стримано і рівно. За своєю натурою він урівноважений, а якщо і бувають спалахи емоцій, то зазвичай не такі, що змітають все на своєму шляху. Таящийся глибоко в душі Іллі емоційний заряд може бути зорієнтований на побудову особистого світлого майбутнього. До своїм мріям цей чоловік рухається з притаманною йому незвичайною наполегливістю, однак тут таїться небезпечний момент – невдоволення своїм сьогоднішнім днем. Ілля ризикує попросту прогледіти щастя тут і зараз, оскільки думає, що найголовніше чекає його попереду – там, за горизонтом. Спроби дійти до цього самого горизонту часом призводять до того, що все життя цей чоловік при всій своїй практичності живе ілюзіями, намагаючись потім реалізувати їх у своїх дітях. Якщо Ілля навчиться цінувати свій сьогоднішній день, то стане більш щасливою людиною, тим більше що він дійсно може багато чого досягти завдяки діловим якостям. Вперте небажання цінувати своє справжнє веде до того, що старість він зустрічає зневіреним людиною з огидним характером. Його хазяйновитість, докладність, грунтовність проявляються і в особистому житті. Поки він не вирішить, що в змозі прогодувати не тільки себе, а й сім’ю, то чи не зробить коханій жінці пропозиції. До своєї сім’ї, дітям, дому Ілля живить найщирішу і глибоку прихильність, але це не заважає йому відчувати полювання до зміни місць, з готовністю зриватися в будь-яку поїздку, щоб отримати нові враження.

Сумісність імені Ілля Що значить ім’я Ільхам Що значить ім’я Іларіон Що значить ім’я Ільяс Що значить ім’я Інокентій

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>