Головна / Імена / Що означає ім’я Герман. Ім’я Герман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Герман. Ім’я Герман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Герман. Ім’я Герман: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Герман, чоловіче ім’я, повне ім’я від Гера, походження – латинське, значення імені Герман – “єдинокровний”, “рідний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Рак.

Відповідний імені знак – Місяць.

Талісман-камінь, мінерал, метал – серпентин.

Талісман-колір – темно-сірий.

Талісман-рослина – латаття, береза.

Талісман-тварина – терміт.

Найбільш вдалий день – понеділок.

Схильність до таких рис, як – неврівноваженість, чарівність, марнославство.

Іменини Германа – 23 лютого. 2 квітня. 25 травня. 6, 11 і 20 липня. 9, 12, 21 і 25 серпня. 15 і 24 вересня. 8 жовтня. 2, 4, 12, 13, 19 і 26 листопада. 26 грудня.

Хлопчик на ім’я Герман зовнішністю нагадує маму. Його прихильність до найріднішої на світі людині зберігається до кінця життя. Можливо, тому, що мама купає свого хворобливого Геру в променях любові і турботи. Тим часом, для формування його особистості участь у вихованні батька має особливе значення, оскільки хлопчик на ім’я Гера хитрий і швидко вчиться маніпулювати обожнює його мамою. Батьківський дім, пов’язані з ним події назавжди залишаються в серці Германа.

У дитячі роки він ласий на похвалу, любить опинятися в центрі загальної уваги. Якщо його не дістає в житті, то хлопчик придумує історії, де головним героєм виявляється незмінно він власною персоною. Молодий Герман – особистість богемного складу незалежно від обраного заняття. Він не уявляє себе без друзів, дівчат, розваг, гульні. Трохи більш стриманий і суворий представник імені, що народився взимку. Герману є чим привернути до себе увагу, адже він іскрометний, дотепний, меткий, музично обдарований, пластичний, артистичний. А ще він неймовірно талановитий і фартовим, тому його важлива життєва завдання – зайнятися реалізацією своїх здібностей (хоча б частково) і зробити так, щоб Фортуна від нього не відвернулася. У цього чоловіка є схильність до алкогольної залежності, що в поєднанні зі слабкою волею може його погубити. Дорослого володаря імені не можна назвати зразком чесноти: він не вважатиме неприйнятною для себе вчинити стосовно когось підло, не бачить в цьому нічого «кримінального». Не завжди кристально чесним шляхом він може заробити всілякі регалії, звання, зробити хорошу кар’єру. Особливо йому підходять такі сфери діяльності, як медицина, наука, техніка, медицина, але він може заявити про себе не менш гучно як журналіст, письменник, актор, пародист. Шансом заробити зайву копійку Герман ніколи не знехтує. Відрізняється лукавим, хитрим, запальним, знервованим характером і, тим не менш, користується популярністю у прекрасної статі, оскільки надзвичайно привабливий. Втім, йому симпатизують не тільки жінки, і це дуже допомагає чоловікові впевнено йти по життю. У якийсь момент може наступити «запаморочення від успіхів», рівень зарозумілості може просто зашкалювати, і тоді люди відвернуться від Германа, а разом з ними від нього відвернеться і везіння. Але якщо він буде ставитися до оточуючих шанобливо, все у нього в житті складеться, швидше за все, благополучно. Спільне життя з ним протікає не дуже гладко: аж надто ненадійним, безвідповідальним партнером є Гера. Деяких чоловіків утримують в сім’ї гаряче улюблені ними діти, але тільки не у випадку з володарем цього імені. Прив’язати його до себе за рахунок їх не вийде, оскільки особливо сильних почуттів Герман до своїх нащадкам не плекає.

Сумісність імені Герман Що значить ім’я Герасим Що значить ім’я Геральд Що значить ім’я Гліб Що значить ім’я Гордей

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>