Головна / Імена / Що означає ім’я Геннадій. Ім’я Геннадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Геннадій. Ім’я Геннадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Геннадій. Ім’я Геннадій: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Геннадій, чоловіче ім’я, повне ім’я від Гена, походження – давньогрецьке, значення імені Геннадій – “шляхетний”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Водолій.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-камінь, мінерал, метал – циркон.

Талісман-колір – зелений.

Талісман-рослина – беладона, олеандр.

Талісман-тварина – пелікан.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – завзятість, серйозність.

Іменини Геннадія – 5 лютого, 22 лютого, 23 лютого, 5 червня, 5 липня, 13 вересня, 30 листопада, 2 грудня, 17 грудня, 18 грудня.

Хлопчик на ім’я Геннадій вже

У дитячі роки демонструє, що вміє маніпулювати людьми, знаючи, яким чином на кого впливати. У відділі іграшок він буде кричати благим матом і кататися по підлозі, поки знервована мама не купить те, що йому хотілося. Зате в суспільстві тата Гена поводиться куди стриманіше, справляючи враження пай-хлопчика. За свою дитину батькам доведеться відчувати незручність досить часто, хоча той вміє чудово підлаштовуватися під обставини. Дорослішаюча Геннадій не поспішає розлучитися зі звичкою привертати до себе загальну увагу, то вступаючи занадто неординарно, то проводячи зі своєю зовнішністю екстравагантні експерименти. Дорослий Геннадій дуже гостро і часом неадекватно сприймає критичні випади на свою адресу. З похвалами оточуючим краще теж не переборщувати, якщо вони не хочуть мати потім справу з зарозумілим типом. Володар такого імені вміє віртуозно брехати і стає напрочуд забудькуватим, якщо бере у когось в борг гроші, хоча він сам здатний непогано заробляти і витрачати зароблене розумно. Майбутню дружину вибирає досить обачно, а після одруження хоче, щоб та без зайвих слів задовольняла всі його бажання, потурала капризам. Одружений Геннадій перестає активно спілкуватися зі своїми неодруженими приятелями, вважаючи за краще щось майструвати вдома або присвячувати себе досягненням на кар’єрному поприщі. На службі чоловік вельми діяльний і не звертає ніякої уваги на перешкоди, що заважають йому прорватися в перші ряди. Геннадія не можна назвати беззавітно відданим своїй дружині, але до неї він ставиться дуже ревниво, а зради просто не потерпить. Також його не можна назвати щедрою людиною і шанувальником тварин: цього чоловіка наявність домашніх вихованців категорично не влаштовує. Має особливу слабкість до бездоганно чистим скатертинам і красиво сервірованою трапезі; бувала скатертину або, того гірше, клейонка може викликати у цієї людини напад дратівливості. У міру наближення до життєвого заходу багато Геннадії перетворюються на ще більших буркотунів, але в той же час стають більш сентиментальними. В цілому сімейне життя з ними може бути вельми благополучній за умови, що дружини будуть готові до постійних поступок. Зовсім не виправдовуючи значення імені, до долі своїх пристарілих батьків Геннадій втрачає всякий інтерес. Помічено, що у порівнянні з високими володарями імені, більше низькорослі Геннадії відрізняються більшою ненадійністю, лукавством, складністю характеру.

Сумісність ім’я Геннадій Що значить ім’я Геворг Що значить ім’я Гевор Що значить ім’я Генріх Що значить ім’я Георгій

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>