Головна / Імена / Що означає ім’я Фарід. Ім’я Фарід: значення, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Фарід. Ім’я Фарід: значення, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Фарід. Ім’я Фарід: значення, талісмани, Зодіак і характер

Фарід, чоловіче ім’я, походження – арабське, значення імені Фарід – “перли”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Козеріг, Водолій.

Відповідний імені знак – Сатурн.

Талісман-колір – сірий, чорний.

Талісман-рослина – мандрагора.

Талісман-тварина – мураха.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – справедливість, обов’язковість, товариськість, завзятість, винахідливість, стійкість, правдивість.

У дитинстві Фарід не доставляє батькам багато клопоту. Він добре розвивається; з навчанням у цього здібного хлопчика немає складнощів. Володар цього імені комунікабельний, є чудовим співрозмовником, оскільки вміє терпляче слухати мовців. До всіх своїх справах такі люди підходять з повною відповідальністю і серйозністю. Намагаються бути чесними, чинити по справедливості і завжди висловлюють правду, навіть саму безсторонню, в обличчя, а наслідки їх не лякають. До портрета Фаріда, який народився взимку, можна додати велику впертість, егоїстичність, владолюбство. Навіть знаючи за собою провину, він ні за що не зізнається перед людьми. Може нагрубити, бути різким. Не дуже суворо дотримується дисципліну. Весняний Фарід – натура досить суперечлива, тому що, з одного боку, він комунікабельний, любить поговорити, а з іншого – періодично на нього знаходить бажання бути в повній самоті. Навіть близькі бувають не в курсі їх проблем, оскільки вони потайливі і не занадто довірливі. Цей чоловік – рішучий, що не боїться труднощів чоловік. Винахідливість допомагає йому не втрачати присутності духу навіть у найважчих, стресових, екстремальних ситуаціях. Перед початком якогось нового справи Фарід загоряється, але до кінця його ентузіазм може згаснути настільки, що він не закінчить справи. У з’явилися на світ восени більш спокійний характер. Незалежність, гордість заважають осінньому Фаріду звертатися до людей; прагнення до самостійності спостерігається в його характері з дитячих років. З іншого боку, це чуйний, добродушна людина, який, не розраховуючи на подяку, завжди охоче приходить на допомогу, хоч і не позбавлений хитруни. У будь-якій справі зібраний, старанний, але недолік посидючості часом заважає йому досягати успіху, на який він цілком міг розраховувати.

Сумісність імені Фарід Що значить ім’я Фанис Що значить ім’я Фаддей Що значить ім’я Фархад Що значить ім’я Федір

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>