Головна / Імена / Що означає ім’я Ельга. Ім’я Ельга: значення і характер.

Що означає ім’я Ельга. Ім’я Ельга: значення і характер.

Що означає ім’я Ельга. Ім’я Ельга: значення і характер

Ельга, жіноче ім’я, походження – древньогерманська, значення імені Ельга – “священна.

Ельга

У дитячі роки відрізняється підвищеною чутливістю, дратівливістю. Будучи дівчинкою, вона про все становить власну думку і у всьому керується своїми симпатіями і антипатіями, які не вважає за потрібне приховувати. Емоції теж не залишаються прихованими від оточуючих. Часом вони бувають занадто бурхливими. Особливо це стосується ситуацій, коли хтось або щось виступає перешкодою для її першості. Це діти з раннім розвитком, дуже здібні від природи, музичні, проте достатньо проблемні з точки зору їх виховання. Маючи гарну пам’ять, вони засвоюють інформацію дуже швидко, люблять читати про любов і про різних знаменитостей.

У дитячі роки Ельга часто зупиняє вибір на одній подрузі, близькі відносини з якою іноді тривають мало не всі життя. Характер дорослої власниці імені трохи інший, більш м’який. Ельга обирає професію педагога, вихователя, програміста, протезиста, медсестри, педіатра, співачки, музиканта, перекладачки, артистки балету, модельєра, креслярки, художника. Зазвичай вона довго не може зупинити вибір на комусь зі своїх шанувальників. Для неї дуже важливо таке гідність майбутнього чоловіка, як вірність. Її змушує страждати одна думка про можливу зраду. Вона вельми винахідлива, активна і навіть трохи пустотлива особа в сексуальних відносинах, любляча доводити партнера до любовного несамовитості. Прагне отримувати від інтиму максимальну насолоду, відчуття радості життя. Проте не завжди її сімейне життя виявляється простий; народжені в грудні можуть виходити заміж два рази. Ельга не надто любить готувати, але виходить у неї це добре. Не подобається їй і запасатися провізією, особливо вранці на ринку. Вміти приймати гостей так, що всі залишаються дуже задоволені, особливо приємною атмосферою. Її стихія – дорога, поїздки, подорожі. Найбільш діяльна Ельга після обіду, вранці любить поспати і розслабитися, займатися чимось приємним.

Сумісність імені Ельга Що значить ім’я Ельвіра Що значить ім’я Елоїза Що значить ім’я Ельза Що значить ім’я Ельміра

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>