Головна / Імена / Що означає ім’я Єгор. Ім’я Єгор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Єгор. Ім’я Єгор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Єгор. Ім’я Єгор: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Єгор, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Єгор – “орач”, “хлібороб”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Стрілець.

Відповідний імені знак – Юпітер.

Талісман-камінь, мінерал, метал – сапфір.

Талісман-колір – блакитний.

Талісман-рослина – конвалія, тополя.

Талісман-тварина – білий бик.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – принциповість, цілеспрямованість, недовірливість, надійність, педантичність.

Іменини Єгора – 11, 21 і 30 січня. 4, 10, 17 і 27 лютого. 17, 18, ​​23 і 24 березня. 5, 17, 18, ​​20 і 26 квітня. 2, 6, 10, 26 і 29 травня. 8, 19 і 27 червня. 3, 13 і 31 серпня. 6 вересня. 15 жовтня. 10 і 16 листопада. 9 і 31 грудня.

Хлопчик Єгор від природи наділена аналітичним складом розуму, працьовитістю, старанністю, але в той же час недовірливістю і неймовірним впертістю. Маленький власник цього імені – хороший, старанний учень. На його успіхи в школі дуже впливає ставлення до вчителів. Якщо Єгорка вважатиме, що вчителька погана, то можна замислюватися про переведення до іншого навчального закладу, оскільки в цьому навчально-педагогічний процес щодо окремо взятого учня не увінчається успіхом. Якщо хлопчика хтось обдурить один-єдиний раз, то цій людині він більше ніколи не буде довіряти і симпатизувати. Дорослий Єгор – діловий, спритний чоловік, здатний з самого складного становища знайти оптимальний вихід. На професійному терені завдяки набору корисних якостей він може стати дуже успішним фахівцем. Колеги відчувають повагу до цього целеустремленному, принципового, скрупульозному людині, але в теж час багато його побоюються. Якщо чоловік носить ім’я Єгор, значить, він, швидше за все, буркотливий і запальний, дратівливий і недовірливий. Завдяки відмінним діловим якостям він часто займає посаду керівника, і в цьому випадку його підлеглі співробітники будуть частенько вислуховувати тривалі нотації навіть за найменші провини. Самим головним достоїнством представниць прекрасної статі Єгор вважає скромність. Кокетки і хвалько викликають у нього реакцію відторгнення. Якщо дівчина чи жінка в якості способу залучення уваги використовує екстравагантна поведінка, викликають вбрання і «бойову розмальовку», то це тільки відштовхне від неї чоловіка. Коли Єгор буде визнаватися в любові, то зробить це дуже серйозно, від усього серця, без натяків і навіть, можливо, трохи простодушно. Якщо, одружившись, він стикається з ситуацією, коли дружина спробує взяти кермо влади в свої руки, то вважає це проявом її слабкості і ставиться досить поблажливо. Через дрібниці він не стане з нею сперечатися, але якщо мова зайде про щось серйозне, то неодмінно твердо і принципово відстоїть свою позицію. Такий чоловік є хорошим, надійним, вельми господарським чоловіком. Батько з нього теж виходить хороший, але в той же час досить строгий, діти його ніколи не бувають розпещеними.

Сумісність ім’я Єгор Що значить ім’я Євстафій Що значить ім’я Овсій Що значить ім’я Єлизар Що значить ім’я Єлисей

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>