Головна / Імена / Що означає ім’я Ефімії. Ім’я Ефімії: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ефімії. Ім’я Ефімії: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Ефімії. Ім’я Ефімії: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Ефімії, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Ефімії – “благодушний”, “благочестивий”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Скорпіон.

Відповідний імені знак – Плутон.

Талісман-камінь, мінерал, метал – берил.

Талісман-колір – червоний.

Талісман-рослина – півонія, жасмин.

Талісман-тварина – скорпіон.

Найбільш вдалий день – вівторок.

Схильність до таких рис, як – егоїстичність, працьовитість, владність.

Іменини Єфімія – 8, 10 і 17 січня. 2 лютого. 14 березня. 14, 15 і 24 квітня. 1, 14 і 29 травня. 17 липня. 10 і 18 серпня. 10 і 16 вересня. 23 і 28 жовтня. 22 листопада.

У ранньому дитинстві Ефімії відрізняється слабким здоров’ям, хворобливістю. Вчиться ходити пізніше в порівнянні з іншими дітьми, проте багато в чому – наприклад, в серйозності, кмітливості – він їх перевершує. Підростаючи, маленька власник цього імені поступово не тільки перетворюється в більш здорового, комунікабельного і сміливого у відносинах з однолітками дитини, а й набуває досить висока зарозумілість. Підліток Ефімії – зухвалий, завзятий, впертий, не проти прихвастнуть і в дрібницях обманювати батьків. Він буде сперечатися до хрипоти, до повної перемоги; поразок і заперечень він не терпить ні в чому. Не горить особливим бажанням вчитися, але позначки, тим не менш, у нього в щоденнику стоять цілком пристойні. Незважаючи на свою задерикуватість, юний власник цього імені – добра людина, яка не мстить за свій неуспіх. Завдяки розуму та кмітливості з будь-якого складного становища йому вдасться знайти вихід. Дорослий Ефімії прагне опинитися в будь-якій справі в перших рядах, керувати іншими. Власне підлегле становище для нього просто нестерпно, тому він прагне, зробивши кар’єру, скоріше взяти владу в свої руки. Начальство ставиться до нього як до вельми цінному співробітникові, оскільки він зазвичай є міцним професіоналом. Чоловік прагне опинитися на самому верху службової драбини, і проміжні поразки не в змозі змусити його відмовитися від цієї мети. Люди з цим ім’ям вміють виглядати краще, ніж вони є насправді. Їм імпонує роль захисника, могутнього покровителя, тому вони підбирають собі коло спілкування з тих, кому може знадобитися підтримка. В основному це представниці слабкої статі, перед якими їм дуже подобається «похизуватися», похвалитися неіснуючими достоїнствами. Брехав і хвальком Ефімії часто буває в спілкуванні з численними статевими партнерками, хоча він і без того досить темпераментна і набили руку в постільних утіхах персона. Постійні зв’язку він не заводить, побоюючись прикипіти до когось з жінок не тільки тілом, а й душею. Сім’єю обзаводиться пізно, вибирає собі супутницю життя з тих жінок, які їм захоплюються. Його можна було б назвати хорошим чоловіком, якби він періодично не змінював дружині. Приймає участь у вихованні дітей, із задоволенням роздає їм повчання, через що здається занудою, але занудою коханим. У стані забезпечити своїй сім’ї гідний матеріальний рівень.

Сумісність імені Ефімії Що значить ім’я Юхим Що значить ім’я Єрофій Що значить ім’я Єфрем Що значить ім’я Жан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>