Головна / Імена / Що означає ім’я Дорофій. Ім’я Дорофей: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Дорофій. Ім’я Дорофей: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Дорофій. Ім’я Дорофей: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Дорофей, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Дорофей – “дар богів”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Стрілець, Риби.

Відповідний імені знак – Юпітер.

Талісман-камінь, мінерал, метал – гіацинт, берил.

Талісман-колір – малиновий, синій.

Талісман-рослина – евкаліпт, абрикос.

Талісман-тварина – слон, павич.

Найбільш вдалий день – четвер.

Схильність до таких рис, як – честолюбство, енергійність, практичність, конфліктність, педантичність.

Іменини Дорофея – 10 січня, 3 березня, 18 червня, 3 вересня, 16 вересня, 29 вересня, 21 жовтня, 18 листопада, 20 листопада.

Хлопчик Дорофей – мрія батьків, адже він доброзичливий і життєрадісний. Навіть у дитячому віці його вчинкам в більшості випадків передує обдумування – на відміну від однолітків, що надходять імпульсивно. З малих років він відрізняється практичністю, але в той же час може створити непередбачену ситуацію і стати джерелом проблем, яких від нього не можна було очікувати. Хлопчику подобаються книги, в яких описані видатні люди; в більш старшому віці йому починає здаватися привабливою сфера політики. Його не залишають байдужими твори мистецтва, і музика – особливо. Дорофей, скільки б йому не було років, завжди ревно стежить за чужими успіхами і якщо розуміє, що йому не вдається те, що вдається іншим, то з усіх сил намагається зрівнятися з іншими. Володар імені націлений на те, щоб придбати хороший багаж знань і з його допомогою вирішувати свої життєві завдання. Дорослій Дорофею властиво підходити до всіх справ з усією скрупульозністю, максимально їх планувати. Водночас таким людям не дуже подобається подовгу засиджуватися на одному місці, вони з готовністю відправляються у відрядження та інші поїздки, їдуть попрацювати на дачу. Деякі чоловіки постійно конфліктують з керівництвом, не можуть знайти взаєморозуміння. Це гостинні, охоче допомагають по господарству дружинам люди. Сімейне життя найчастіше складається вдало; вони стають батьками синів. До портрета зимового представника імені можна додати конфліктність, надмірну вимогливість, важкий характер, через який він ризикує залишитися без друзів. Це неймовірно допитливий і горда людина. Дорофей, який народився влітку, відрізняється особливою замкнутістю, умінням надійно зберігати чужі секрети. Він звик одягатися дуже скромно, не зухвало. Характер у нього уважний, терплячий, поступливий. Якщо чоловік народився в липні, то є вкрай вразливою і образливою, схильної до глибоких переживань натурою, яка потребує підтримки. Осінні Дорофеї – підтягнуті, інтелігентні, тактовні, скромні люди, які віддають перевагу розмовам справи. Їм подобається носити красиву, стильний одяг, одягатися зі смаком. У більшості своїй це успішні в самих різних сферах люди.

Сумісність імені Дорофей Що значить ім’я Донатос Що значить ім’я Донат Що значить ім’я Євген Що значить ім’я Євграф

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>