Головна / Імена / Що означає ім’я Денис. Ім’я Денис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Денис. Ім’я Денис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Денис. Ім’я Денис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Денис, чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Денис – “присвячений богу Діонісу”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Телець.

Відповідний імені знак – Венера.

Талісман-камінь, мінерал, метал – сапфір.

Талісман-колір – сірий.

Талісман-рослина – конвалія, каштан.

Талісман-тварина – теля.

Найбільш вдалий день – п’ятниця.

Схильність до таких рис, як – емоційність, багата уява, конфліктність, самолюбство.

Іменини Дениса – 17 січня. 6 лютого. 5, 23, 28 і 29 березня. 4, 19, 25 і 31 травня. 14 і 16 червня. 8 і 9 липня. 17 і 31 серпня. 10, 12 і 19 вересня. 16, 18, ​​25 і 28 жовтня. 3, 14 і 23 листопада. 2, 12 і 30 грудня.

Мальчик Денис

У дитячі роки частенько застуджується, хворіє на гострі респіраторні захворювання. Яскраво виражена комунікабельність призводить до того, що юні володарі такого імені стають широко відомими у вузьких колах: вся округа їх не тільки знає, а й відчуває до них гарячу симпатію. Якщо мама дасть з собою в школу хлопчикові бутерброд, то він може його і не донести, відламуючи по шматочку всім що зустрівся на шляху собакам. Він буде дуже радий, якщо у нього з’явиться чотириногий вихованець. Батьки не будуть змушувати його гуляти з ним, допомагати доглядати – обов’язковий юний господар про це не забуде і сам. У щоденнику Дениса можуть сусідити “п’ятірка” з якого-небудь предмету і «незадовільно» за поведінку. Цього спритного учня ніяк не можна назвати старанним і старанним, проте уміння засвоювати матеріал з ходу і кмітливість рятують його від поганих відміток. Однак Денис може бути і суперусідчівим, якщо чимось сильно захопиться. Про дорослому представника імені можна сказати, що йому по життю дуже щастить. Якщо і виникають на шляху до успіху якісь бар’єри, то він їх з легкістю «перестрибує». Це самозакоханий, часто непохитний, принципова людина. Нерідко буває, що Денис нав’язується іншим зі своїми ідеями, що не викликають у них ні найменшого інтересу. З іншого боку, своїм ентузіазмом він здатний захопити навіть закоренілих скептиків, хоча перспектива кимось керувати йому нецікава. Значення імені робить Дениса особою вельми емоційною. Навіть наявність одночасно аналітичного і синтетичного розуму не може змусити його жити голосом розуму: він живе почуттями і не робить з них таємниці. Його творчі нахили можуть бути реалізовані в професії літератора, режисера, актора, художника, кліпмейкера, рекламщика, журналіста, науковця. Денис, володіючи багатою уявою і швидким розумом, вміє віртуозно брехати. У деяких представників імені це перетворюється на небезпечну звичку, провідну в підсумку до поганих наслідків. Не можна сказати, що такий чоловік у великих кількостях вживає спиртні напої, однак бувають періоди, коли він прикладається до чарки особливо активно – наприклад, під впливом домашніх конфліктів. Вони – досить часте явище, адже Денис запальний, його легко зачепити, вивести з себе. Багато з них є колекціонерами. Це не жадібна людина, який, тим не менш, грошам знає рахунок. Його можна умовити купити що завгодно, тільки потрібно заручитися для початку його дозволом. Вибираючи супутницю життя, чоловік нерідко керується міркуваннями корисливого властивості. Одружившись вперше, зазвичай не знаходить щастя в особистому житті; одружується неодноразово, оскільки йому досить важко переносити самотність. Каменем спотикання може стати погане ставлення його дружини до свекрухи: сварки між ними в результаті негативно позначаються на відносинах молодих. Якщо чоловік хоче, щоб все у нього склалося благополучно, йому слід завчасно подбати про те, щоб жити окремо.

Сумісність імені Денис Що значить ім’я Дем’ян Що значить ім’я Демид Що значить ім’я Джамал Що значить ім’я Джеремі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>