Головна / Імена / Що означає ім’я Дем’ян. Ім’я Дем’ян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Дем’ян. Ім’я Дем’ян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Дем’ян. Ім’я Дем’ян: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Дем’ян (Даміан), чоловіче ім’я, походження – давньогрецьке, значення імені Дем’ян – “приборкувач”, “підкорювач”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Близнюки.

Відповідний імені знак – Меркурій.

Талісман-камінь, мінерал, метал – благородний опал, агат.

Талісман-колір – білий.

Талісман-рослина – омела, кедр.

Талісман-тварина – орел.

Найбільш вдалий день – неділя.

Схильність до таких рис, як – вимогливість, егоїстичність, загострене самолюбство.

Іменини Дем’яна – 7 березня, 14 липня, 18 жовтня, 20 жовтня, 30 жовтня, 3 листопада, 13 листопада, 14 листопада, 3 грудня, 10 грудня.

Чоловікові на ім’я Дем’ян притаманні егоїстичність, надзвичайний самолюбство, підвищена вимогливість до інших людей. Якщо названому так людині потрібно досягти якоїсь мети, він не стане шукати обхідні шляхи, йти комусь на поступки, гальмувати перед перешкодами і оплакувати втрати. Відсутність гнучкості, дипломатичності позбавляє його багатьох можливостей – за наявності цих якостей його успіхи були б куди більш значними! Дем’яна дуже хвилює своє благополуччя – набагато більше, ніж чиєсь ще. До себе його істотно нижче, ніж до інших. Чоловік дуже боїться, що хтось вважатиме його боягузом, і, якщо положення критичне, він дійсно може проявити себе хоробрим людиною, нехтуючи міркуваннями вигоди. Однак він потребує того, щоб за всі прояви мужності його хвалили і звеличували, та й в інших ситуаціях він небайдужий до того, що йому лестять. Успіхи колег викликають у душі почуття ревнощів. Егоїстичні мотиви пояснюють чимало вчинків Дем’яна і в особистому житті. Бере він в дружини жінку, яку любить, але при цьому все ж якийсь раціональний розрахунок в цьому присутня. Володар імені – однолюб, але це не виключає швидкоплинних захоплень і романів. У них він не бачить нічого негожого, проте його дружині не можна навіть дивитися в бік інших чоловіків. При всіх своїх недоліках Дем’ян є людиною з живим, добрим характером. Його родичам та іншим близьким нічого не залишається, як просто прийняти його таким, який він є.

Сумісність імені Дем’ян Що значить ім’я Демид Що значить ім’я Даніяр Що значить ім’я Денис Що значить ім’я Джамал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>