Головна / Імена / Що означає ім’я Давид. Ім’я Давид: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Давид. Ім’я Давид: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Давид. Ім’я Давид: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Давид (Давид), чоловіче ім’я, походження – давньоєврейське, значення імені Давид – “улюблений”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Козеріг.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал – рубін.

Талісман-колір – темно-коричневий.

Талісман-рослина – мак, лавр.

Талісман-тварина – тур.

Найбільш вдалий день – субота.

Схильність до таких рис, як – завзятість, прагматичність, марнославство, гордість.

Іменини Давида – 5, 8 і 27 січня. 8 і 14 лютого. 5 і 18 березня. 25 квітня. 15, 20 і 31 травня. 5, 8 і 14 червня. 8 і 9 липня. 6 серпня. 18 і 19 вересня. 2, 7, 15 і 31 жовтня. 14 листопада.

Давид нагадує зовнішністю і характером мати. До неї він тягнеться більше, ніж до батька: шукає ласку, тепло і турботу, оскільки часто хворіє, занадто порушимо емоційно. Це може негативно позначитися на його характері, тому татові обов’язково брати участь у вихованні сина. Характер повзрослевшего володаря імені Давид змінюється, більшого значення набуває взаємодія з оточуючими. Завдяки комунікабельній характером у нього з’являється широке коло друзів, які часто перетворюються на джерело проблем і неприємних ситуацій. Але Давид не може без них, без суспільства. Відчувати, що він потрібен людям, що він їм подобається, для нього життєва необхідність. Без людського уваги у нього просто опускаються руки, тому він завжди є активним учасником різноманітних заходів, знаходиться в центрі подій. Але для нього мало просто бути учасником – Давид хоче, щоб до його думки прислухалися, керувалися саме його порадами. Веде він себе з людьми найчастіше інтелігентно, навіть коли обстановка не дуже до цього розташовує, але іноді в його манерах читається відчуття власної переваги. Може бути і запальним, але в той же час отходчів і не злопам’ятний. Терпіти не може обману в будь-якому його вигляді. Цим людям притаманні завзятість, гордість, практичність, що граничить з прагматизмом. Вони з тих, хто оголошує бій власних недоліків і найчастіше здобувають перемогу над самими собою. Не дають порожніх обіцянок, вміють переконувати людей. Це дуже сильні у фізичному сенсі люди. При всій їх розважливості у них є схильність до творчості, у тому числі літературному, але професії вони можуть вибирати самі різні, ставати тренерами, закрійниками, живописцями, інженерами, ювелірами, кухарями, фрезерувальниками, адміністраторами. Найчастіше головною метою трудової діяльності Давида є забезпечення матеріального благополуччя; кар’єрні міркування відходять на другий план, хоча зі своїми даними він міг би в цьому процвітати. Перша одруження цього чоловіка часто закінчується розлученням, сімейне щастя він зазвичай знаходить у другому чи наступному шлюбі. Представники цього імені небайдужі до собакам великих порід. Народились в зимовий час чоловіки часто стають успішними спортсменами (боксерами, борцями). Річний Давид найчастіше є членом багатодітної сім’ї, дуже добрим, працьовитим людиною, яка дуже любить дітей.

Сумісність імені Давид Що значить ім’я Густав Що значить ім’я Гурій Що значить ім’я Дамір Що значить ім’я Данило

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>