Головна / Імена / Що означає ім’я Борислав. Ім’я Борислав: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Борислав. Ім’я Борислав: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Борислав. Ім’я Борислав: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Борислав, чоловіче ім’я, походження – давньослов’янське, значення імені Борислав – “обретающий славу в боротьбі”, “бореться за славу”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Овен.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал – аметист.

Талісман-колір – фіолетовий.

Талісман-рослина – ірис, шовковиця.

Талісман-тварина – зозуля.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – обдарованість, честолюбство, працьовитість.

Іменини Борислава – 15 травня, 6 серпня, 15 жовтня.

Хлопчик на ім’я Борислав народжується слабким дитиною, яка часто страждає від бронхіту. Щоб переломити ситуацію, батькам варто починати його загартовування буквально з перших тижнів життя. Якщо мати з батьком докладуть якісь зусилля, то після п’яти років здоров’я хлопчика значно зміцнюється, і він вступає до школи цілком здоровим першокласником. Навчання дається йому легко, у нього хороша успішність і доброзичливі відносини з ровесниками. Увага, яку батьки приділяли хлопчику в ранньому дитинстві, послужить йому непогану службу і в плані підготовки до школи: Борислав багато що знає і вміє, він розумний і ерудований. У хлопчика розвинена фантазія, він із задоволенням розмірковує на абстрактні теми, пише твори на теми на кшталт «Яким ти бачиш майбутнє Землі?» І т.п. Будучи ще дуже молодими людьми, Бориславі висувають цікаві ідеї, оскільки їх відрізняє неординарне мислення. Людина з таким ім’ям досить войовничо налаштований і мріє про лідерських позиціях. Його ідеал – яскраві, сильні особистості, яким він намагається наслідувати і під чий вплив часто потрапляє. Однак наявність борцівських якостей і амбітних устремлінь не заважає йому бути чутливим і дуже доброю людиною. Ці риси з віком тільки посилюються. Борислав у будь-який час готовий прийти на допомогу знайомим людям, розділити з близькими відповідальність за те, до чого він не має безпосереднього відношення. Якщо хтось образить його, заподіє біль, то володар імені не стане довго пам’ятати зло, він завжди готовий прийняти вибачення, зрозуміти і пробачити. Сказати, що Борислав небайдужий до жіночої статі, – це нічого не сказати. Його любові вистачає на всіх відразу, він бачить в жінках слабких створінь, яким потрібна чоловіча підтримка. Чоловік до старості, не втрачає неймовірною сексуальності, постійно має коханок, навіть якщо у нього є кохана. У той же час він ніколи не захоплюється настільки, щоб забути про сім’ю, адже вона для нього – це святе. Дружина Борислава зазвичай залишається в повному невіданні щодо бурхливої ​​статевого життя чоловіка на стороні. Про це не знають навіть його близькі друзі, оскільки він замовчує про свої донжуанських подвиги. До портрета Борислава, який народився в грудні, можна додати самолюбство, наполегливість, зайву впертість, але в той же час справедливість, готовність стати на захист більш слабких. Ще з дитинства він звик будь-яку ціну домагатися свого, і батьки сильно полегшать життя сина в майбутньому, якщо будуть припиняти його капризи й істерики. Краще направити його енергію в мирне русло: юний Борислав частенько зголошується захищати людей, стати військовим, і ця його схильність заслуговує того, щоб її культивувати.

Сумісність імені Борислав Що значить ім’я Борис Що значить ім’я Боніфацій Що значить ім’я Боян Що значить ім’я Бруно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>