Головна / Імена / Що означає ім’я Борис. Ім’я Борис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Борис. Ім’я Борис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер.

Що означає ім’я Борис. Ім’я Борис: значення, іменини, талісмани, Зодіак і характер

Борис, чоловіче ім’я, повне ім’я від Боря, походження – давньослов’янське, значення імені Борис – “борець”.

Відповідний імені знак Зодіаку – Овен.

Відповідний імені знак – Марс.

Талісман-камінь, мінерал, метал – аметист.

Талісман-колір – фіолетовий.

Талісман-рослина – ірис, шовковиця.

Талісман-тварина – зозуля.

Найбільш вдалий день – середа.

Схильність до таких рис, як – енергійність, самостійність, працьовитість, захопленість.

Іменини Бориса – 7 лютого, 17 лютого, 15 травня, 5 червня, 13 червня, 20 червня, 6 серпня, 1 жовтня, 15 жовтня, 23 листопада, 25 листопада, 6 грудня, 10 грудня, 15 грудня.

Борис відноситься до тих хлопчикам , які з дитячих років чітко розуміють, що таке добре, що таке погано. Його портфель ніколи не буде валятися на підлозі, а одяг – на ліжку або на стільцях. Перш ніж відправитися на вулицю до друзів, Борис неодмінно вивчить всі уроки. У міру дорослішання ці люди стають все більш самостійними і скритними. Якщо у них з’являються подруги, хлопці будуть гуляти з ними до ночі і навіть не подумають познайомити хоча б одну з них з матір’ю і батьком. Небажання володаря імені розповідати про свої особисті справи батькам доставляє останнім чимало проблем. На совісті у Борисов не один напад головного або серцевого болю. Наприклад, одружившись, хлопець може поставити мати з батьком перед цим фактом. У кращому випадку він розповість про свої наміри тоді, коли тягнути далі просто неможливо. Зазвичай власники цього імені успішніше більшості своїх одноліток, часто стають частиною ділових кіл. Життєве благополуччя є результатом не везіння, удачі, а розуму і копіткої праці. Захопленість роботою може досягати такого ступеня, що сім’я буде на час забута. Але Борис все робить заради своїх близьких, а тому їм не варто тримати на нього зла. Великі навантаження чреваті для нього нервовим зривом, що, в свою чергу, може стати причиною захоплення чоловіка спиртними напоями. Однак малоймовірно, що алкоголь його погубить: вольовими зусиллями він зуміє вирватися з обіймів зеленого змія. Борис за вдачею борець і значення свого імені дійсно виправдовує, не піддаючись обставинам. Він може шукати розслаблення і веселих компаніях, де він із задоволенням поспілкується, розповість непристойні анекдоти, спробує відвернутися від життєвих проблем, які виникають одна за одною. Для нього було б краще, якби він легше ставився до невдач і життя в цілому, інакше його долею стане хронічне душевне напруження, чревате самими різними несприятливими наслідками. Борис запальний, любить справляти враження великодушного людини, ніколи не скупився, намагається піклуватися про батьків. Із захоплень можна назвати футбол і політику. Маючи в своєму розпорядженні ділянкою землі, буде возитися там із задоволенням і завзяттям, що доходить до фанатизму. Це ревнивий і влюблива людина; звичайно в його житті буває не один шлюб. У сім’ї, будинку він потребує як надійний тил, місці, в якому він може відпочити, набрати сил для того, щоб займатися втіленням своїх амбітних проектів. До допомоги по господарству, метушні з дітьми, залицянню за своєю дружиною Борис відноситься як до відпочинку. І вдома володар імені залишається активним; лежання на дивані перед телевізором не в його дусі. Якщо житло потребує ремонту, більшість Борисов займуться їм самі.

Сумісність імені Борис Що значить ім’я Боніфацій Що значить ім’я Болеслав Що значить ім’я Борислав Що значить ім’я Боян

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>